zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na wynajem

sortuj
Obiekt - Koszalin
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM
oferta aktualna

OBIEKT na WYNAJEM

Koszalin,

3 500 | 71 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 700407

Na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na kancelarię adwokacką, radcy prawnego, notariusza, syndyka, komornika. Sąsiedztwo sądów sprzyja prowadzeniu ww. działalności. Lokal o łącznej pow. użytkowej 71,31 m2 składający się z 3 pokoi i pomieszczenia socjalno-gospodarczego (może być kolejnym pokojem na biuro), łazienki z WC, przedpokoju - wysoki parter. Do lokalu przynależą dwie piwnice. Dwa niezależne wejścia do lokalu - bezpośrednio od ulicy Waryńskiego i z tyłu budynku, z klatki schodowej ("od podwórka"). Budynek, w którym znajduje się lokal, położony jest obok Sądu Okręgowego. Aktualnie jest wykorzystany na prowadzenie kancelarii radcy prawnego. W pobliżu budynku znajdują się parkingi płatne i nieodpłatne; w bliskiej odległości są przystanki autobusowe MZK. Lokal do wynajęcia z pełnym wyposażeniem w meble i sprzęt typu kserokopiarka/drukarka (A-3, A-4). Czynsz najmu: 3 500,00 zł brutto (bez VAT; rachunek); Opłaty eksploatacyjne: 1 324,00 zł miesięcznie, płatne na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej "NASZ DOM", w tym: woda i ścieki, wywóz odpadów komunalnych, zaliczka na centralne ogrzewanie (miejskie); dodatkowe opłaty: energia elektryczna. Kaucja zabezpieczająca przy zawarciu umowy najmu: 5 000,00 zł. Wydanie lokalu: od dnia 1 lipca 2024 r. Oferta na wyłączność. Prezentacja lokalu z pośrednikiem prowadzącym.

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM
oferta aktualna

OBIEKT na WYNAJEM

Koszalin, Śródmieście

11 000 | 422 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 700405

Do wynajęcia obiekt 3 kondygnacyjny w samym centrum miasta przy ul. A. Asnyka z własnym parkingiem na kilka aut. Obiekt jest przystosowany do prowadzenia działalności medycznej. Spełnia wymogi przepisów p.pożarowych i wysokości na piętrach, posiada dwa wyjścia. Podjazd dla niepełnosprawnych, łazienka dla inwalidów. Na parterze znajduje się wysokie pomieszczenia o wys. ok.7m do własnej aranżacji - idealnie sparwdzi się na poczekalnię i recepcję. Szatnie, natryski, kotłownia, hall, sanitariaty. Na piętrze duża sala z przeszkleniem i widok na parter, sanitariat. Na ostatniej kondygnacji sala, sanitariat, wejście na olbrzymi taras ponad 40m2. Ta kondygnacja może pełnić również rolę mieszkania. Klatka schodowa, z której możemy się dostać na każde piętro niezależnie. Każda z kondygnacji ma pow. ok. 140m2. Łączna powierzchnia - 422m2. Zamontowano w budynku instalację alarmową. Do tej pory najemca prowadził w budynku zajęcia sportowe, treningi. Lokale do adaptacji wedle potrzeb. Wjazd bramą na pilota, pięknie zagospodarowane podwórko wewnętrzne tworzące swego rodzaju dziedziniec.Parking wyłożony kostką. Ogrzewanie gazowe.Kaucja jeden czynsz.Do czynszu należy doliczyć opłaty za media wg zużycia. Stawka czynszu BEZ VAT. Wydanie do uzgodnienia. Właściciel wyklucza gastronomię.OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Nieruchomość komercyjna, usługi, duże magazyny.
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM
oferta aktualna

OBIEKT na WYNAJEM

Szczecnek,

16 000 | 1600 m2 | pokoi: 18
nr oferty: 750119

Przedstawiamy do wynajęcia trzy obiekty magazynowe położone na działkach o numerach 57 ; 58/1 i 56/1 o łącznej pow. 6996 m2 zabudowane budynkiem magazynowym z częścią biurowo socjalną, budynkiem magazynowym oraz budynkiem gospodarczym o łącznej pow. 1601,14 m2 w Szczecinku przy ul. Pilskiej.Teren składa się z trzech działek o numerach 56/1; 57 i 58/1 o łącznej powierzchni 6996 m2. Na działkach znajduje się budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną i budynek gospodarczy. Budynki są w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazowe. Nieruchomość zabudowana jest budynkami:1. Budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o pow. 926,01 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach żelbetowy, kryty papą; okna PCV; podłogi betonowe, w części biurowo-socjalnej terakota; instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie w części biurowo-socjalnej (kocioł na gaz ziemny). Układ pomieszczeń: biuro, osiem pomieszczeń magazynowych, szatnia, kotłownia, toalety, łazienka, korytarze. Część biurowa ma pow. 34,8 m2, przy części biurowej jest małe zaplecze o pow. 6,8 m2.2. Budynek gospodarczy o pow. 28,56 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach jednospadowy, kryty blachą ocynkowaną; wrota wjazdowe stalowe; posadzka betonowa; instalacje: elektryczna. Budynek wykorzystywany jako pomieszczenie magazynowe.3. Budynek magazynowy, wolnostojący w średnim stanie technicznym o pow. 646,57 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach dwuspadowy, kryty blachą ocynkowaną; okna świetliki z luksferów; posadzki betonowe; instalacje: elektryczna, wodna. Układ pomieszczeń: cztery pomieszczenia magazynowe.Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazowe;Miesięczny koszt najmu to:- 10 zł netto/m2 plus VAT,- zużycie mediów wg wskazań liczników.W miejscowym panie zagospodarowania przestrzennego cały teren oznaczony jest symbolem U,P1, tereny usług, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów o wysokiej i średniej intensywności zagospodarowania.W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa komercyjna, obiekty produkcyjne, składy, magazyny.Nieruchomość położona w odległości około 2 km od drogi ekspresowej S11.Cena ofertowa wynajmu nieruchomości jest ceną netto.Przedstawione informacje mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Biuro nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny budynków i lokali i stan urządzeń infrastruktury technicznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.Zapraszamy na prezentację.

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM
oferta aktualna

OBIEKT na WYNAJEM

Koszalin,

7 000 | 176 m2
nr oferty: 3701368

Budynek biurowy pod wynajem w centrum Koszalina!Rewelacyjny dojazd !Powierzchnia użytkowa budynku 176m2!Oferujemy pod wynajem atrakcyjny budynek biurowy w samym centrum Koszalina, przy ulicy Szczecińskiej , blisko PKS i PKP i Galerii Kosmos.Budynek w pełni wyposażony, gotowy pod najem. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, parter z piętrem, ocieplony, okna PCV, ogrzewanie centralne własne olejowe. Do dyspozycji najemcy:-na parterze; otwarta przestrzeń biurowa, gabinet, zaplecze socjalne oraz łazienka, pomieszczenie gospodarcze,- na piętrze; dwa gabinety w tym jeden ze stołem konferencyjnym.Koszt najmu miesięczny 7000,00 plus 23% VAt oraz koszty zużycia: energii, wody i kanalizacji oraz ogrzewania.Nieruchomość idealna pod usługi księgowe, IT, siedzibę każdej firmy, szkołę językową, mały oddział bankowy, logistykę itp.Parking bezpośrednio przy budynku.Przy podpisaniu umowy wymagana kaucja.Zapraszamy na prezentację nieruchomości.Umów się na oglądanie.Zadzwoń po więcej informacji.Opis wykonano na podstawie oświadczenia właściciela.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM
oferta aktualna

OBIEKT na WYNAJEM

Koszalin,

21 500 | 613 m2
nr oferty: 3701367

Hala pod wynajem w centrum Koszalina, blisko cargo PKP i PKS.Pomieszczenia hali wraz z powierzchnią biurową 613,30m2Koszalin ul. SzczecińskaOferujemy pod wynajem halę o powierzchnia zabudowy 550m2 w dobrej lokalizacji w Koszalinie. Hala murowana, ocieplona, z dwiema bramami wjazdowymi dla busów, z podjazdem oraz zapleczem biurowym o powierzchni zabudowy 170m2. Dach dwuspadowy. Budynek hali posiada niską rampę załadunkową, Hala połączona zadaszeniem z budynkiem biurowym.Idealny dojazd z obwodnicy Koszalina, spory plac manewrowy.Teren utwardzony kostką brukową.Dojazd drogą asfaltową.Wysokość hali 4,20m, wysokość pomieszczeń biurowych 3m. W hali magazynowej zaplecze socjalne, w budynku biurowym do dyspozycji, sala sprzedaży, 3 dodatkowe biura oraz zaplecze socjalne i toalety. Nieruchomość gotowa do najmu.Cena najmu: 21500,- zł netto ( 35 zł / m2)Dodatkowe opłaty: media wg. Zużycia (prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie olejowe)Zapraszamy do kontaktu.Posiadamy w ofercie halę pod wynajem i sprzedaż oraz pomieszczenia biurowe, zadzwoń po więcej informacji. Opis wykonano na podstawie oświadczenia właścicielaTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM
oferta aktualna

OBIEKT na WYNAJEM

Koszalin,

2 000 | 45 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 700400

Lokal nadaje sie na usługi gastronomiczne! - brak wspólnoty i lokali mieszkalnych na piętrze! Na wynajem ( lub sprzedaż ) lokal usługowy dwukondygnacyjny o pow. łącznej 90m2 usytuowany w centrum miasta przy ul. Spółdzielczej 9b. Lokal środkowy, na parterze 45m2, piętro 45m2, wejście od ulicy Spółdzielczej od parkingu. MOŻLIWY WYNAJEM OSOBNO PARTERU I PIĘTRA.CZYNSZ NAJMU - PARTER 2 000 ZŁPIĘTRO 1800 ZŁ - LOKAL DO ADAPTACJI - NA BIURO, 1 MIESIĄC GRATIS W ZAMIAN ZA ODŚWIEŻENIE LOAKLU PRZEZ NAJEMCĘ. Na piętro wejście z tyłu budynku, powierzchnia idealna na usługi-BIURO, kancelarię, etc. lub małe mieszkanie 2-u pokojowe. U góry 2 pomieszczenia, wc, łazienka z prysznicem.Obie kondygnacje można połączyć wewnętrznymi schodami, przywrócić tym samym stan pierwotny. Ogrzewanie gazowe. Na parterze witryny, sanitariat, zaplecze, mały aneks kuchenny. podana stawka jest stwką bez VAT. Właściciel wystawi rachunek uproszczony. PRZED BUDYNKIEM PARKING OGÓLNODOSTĘPNY, NIEODPŁATNY.W segmentach sąsiadujących znajdują się usługi manicure, barber - usługi fryzjerskie, sklep muzyczny. Lokal bezczynszowy, właściciel ponosi jedynie opłaty związane z podatkiem od nieruchomości w skali roku. Działka - własność.Kaucja - jeden czynsz przy podpisaniu umowy najmu.Wydanie do ustalenia. Oglądanie tylko z pośrednikiem po kontakcie telefonicznym. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo - licencja zaw.nr 3101. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC