zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na wynajem

sortuj
Lokal usługowy centrum Szczecinka, po schodkach
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

Szczecinek,

1 400 | 58 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0506337

LOKAL USŁUGOWY, CENTRUM MIASTA SZCZECINEK, UL. WYSZYŃSKIEGO "PO SCHODKACH" Cena miesięcznego najmu: 1.400 zł Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o pow. użytkowej 57,80 m2, położony na parterze, składający się z sali sprzedaży, zaplecza, przymierzalni i łazienki. Lokal pod działalność handlową, usługi medyczne, salon fryzjerski lub kosmetyczny. Opis pomieszczeń: Na podłodze w części centralnej wykładzina pcv, w pozostałych posadzka (w łazience i zapleczu). Ściany malowane, w części tapeta. Centralne ogrzewanie - z sieci miejskiej. Ciepła woda - podgrzewacz przepływowy w łazience. Administratorem budynku jest Zakład Obsługi Nieruchomości. Miesięczne opłaty za najem: 1.400,00 zł. Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty administracyjne w kwocie ok. 680 zł (w tym m.in. zaliczka na ogrzewanie, podatek od nieruchomości, zaliczka na wodę, opłata za śmieci) oraz za prąd wg. zużycia. Najmujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Bezczynszowy lokal 23 m2 po remoncie
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin, Tysiąclecia

1 200 | 23 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 5001257

Ekonomiczny lokal w ustronnym miejscu !Prezentujemy niezależny lokal, położony przy ul. Podgórnej w Koszalinie.Lokal o powierzchni 23 m2, składający się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza socjalnego z przejściem do wc. Do lokalu prowadzi niezależne wejście z zewnątrz.Punkt mimo położenia w kameralnym miejscu, a jednocześnie przy jednym z ciągów pieszych jest bardzo dobrze widoczny. Możliwość zamontowania reklamy widocznej z daleka.Dookoła osiedle mieszkaniowe, szkoła podstawowa, rynek. Idealne miejsce na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, biuro, czy małą gastronomię.Niskie koszty utrzymania ! Lokal bezczynszowy ! Opłata jedynie za media, czyli energię i wodę. Dodatkowo ewentualnie ochrona w kwocie 50 zł miesięcznie, gdyby przyszły najemca miał taka potrzebę.Ogrzewanie z klimatyzatora z funkcją grzania, ciepła woda podgrzewana przez elektryczny podgrzewacz.Lokal w bardzo dobrym stanie, do wejścia bez żadnych nakładów. Istnieje możliwość zrobienia drugiego źródła wody w pomieszczeniu głównym pod usługi fryzjerskie, czy kosmetyczne.Lokal zabezpieczony roletami zewnętrznymi wraz z instalacją alarmową.Czynsz 1200 zł miesięcznie dla właściciela. Wymagana kaucja w kwocie do uzgodnienia. Polecamy i zapraszamy na prezentację. Oferta na wyłączność. Oglądanie z Pośrednikiem po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Mieszkanie - Koszalin
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM
oferta aktualna

MIESZKANIE na WYNAJEM

Koszalin, Nasz Dom

1 700 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0801933

Słoneczne, rozkładowe , po generalnym remoncie mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze na osiedlu NASZ DOM. Nieruchomośc doskonale zlokalizowana, w okolicy pełna infrastruktura, przedszkole, sklepy, wiele punktów handlowo-usługowych, apteka, przystanki autobusowe. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - duży pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, jasna kuchnia oraz łazienka z wc. Mieszkanie zadbane, dwustronne, na podłogach terakota. Nieruchomość częściowo wyposażona :- w kuchni - zabudowa kuchenna, lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, zmywarka, oświetlenie. - łazienka- pralka, wanna z szybą , zlew z szafką, szfka z lustrem , wc, szafka, oświetlenie . - pokoje - puste do własnej aranżacji i umeblowania, oświetlenie. Opłaty - czynsz do spółdzielni 437,83 zł /m-c w tym : eksploatacja, zaliczka na fundusz remontowy, zaliczka wody, ścieki, śmieci, domofon, zaliczna na CO, zarządzanie, eksploatacja, inne) + energia + internet wg indywidualnego zapotrzebowania. Kaucja 3000 zł Umowa na min. 1 rok, najem okazjonalny ( koszty notarialne po stronie Najemcy). Mieszkanie dostępne od zaraz, klucz w biurze. Oglądanie wyłacznie z Pośrednikiem, po wcześniejszym umówieniu. Zainteresowała Cię taoferta? Zadzwoń lub napisz do mnie. Lic. zaw. 3240 Obsługa transakcji najmu - wynagrodzenie biura nieruchomości- jednorazowa opłata w wysokości jednomiesiecznego czynszu najmu.

Magazyn - Koszalin
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
oferta aktualna

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Koszalin, Kretomino

2 000 | 219 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0801928

Kretomino - dzielnica Koszalina ( od stycznia 2023r.) na trasie Koszalin - Poznań ( droga krajowa nr 11) Do wynajęcia piętro budynku wolnostojącego / obiektu magazynowego położonego w Kretominie o pow. 219,26 m2 Piętro składa się z 3 małych pomieszczeń do adaptacji np. socjal, biuro, magazynek itp oraz magazynu o pow. 173,31m2 , wysokość ok 4m ( sufit skośny - wysokości widoczne na szkicach inwentaryzacji ) z dostępem światła dziennego wraz oknami oraz 4 słupy podtrzymujące. Wejście do piętra - dwa rodzaje: - z zewnątrz budynku po murowanych schodach - z zewnątrz do klatki schodowej wewnętrznej ( wymaga odświeżenia) Obiekt od strony hali na piętrze wyposażony od frontu budynku w drzwi zewnętrzne mogące służyć do przyjmowania towaru z podnośnika/ wózka widłowego itd Media - prąd , istnieje możliwość ustalenia z Wynajmującym doprowadzenia na I piętro wody i ogrzewania . Aktualnie brak ogrzewania piętra. W obiekcie na parterze funkcjonuje warsztat samochodowy. Cena najmu 2000 zł + prąd wg zużycia. Cena najmu obejmuje 2 miejsca postojowe na auta osobowe . Cały obiekt jest ogrodzony z duża bramą wjazdową , częściowo utwardzonym placem manewrowym , z bezpośrednim wjazdem z ulicy Kretomińskiej. Większa ilość miejsc postojowych do uzgodnienia z Wynajmującym . Umowa najmu na min 1 rok z możliwością przedłużenia , wymagana kaucja w wysokości 2500 zł Możliwe różnorodne przeznaczenie obiektu. Piętro budynku wymaga dostosowania przestrzeni do potrzeb przyszłego Najemcy. Właściciel skłonny jest dostosować się do potrzeb przyszłego Najemcy lub częściowo partycypować w kosztach dostosowania hali do użytku Najemcy. Lokalizacja obiektu pozwala na prowadzenie wielu dziedzin działalności gospodarczej m.in. : - branże handlowa - magazyn, skład - branża budowlana, hurtownia, sklep np. internetowy, usługi montażu elementów, produkcja lekka, stolarnia, branża motoryzacyjna itd. - branże usługowe - siedziba/oddział firm nie wymagające lokalizacji w centrum miasta oraz wiele innych. Oglądanie wyłącznie z Pośrednikiem, po wcześniejszym umówieniu. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz do mnie. Lic. zaw. 3240Obsługa transakcji najmu - wynagrodzenie biura nieruchomości- jednorazowa opłata w wysokości jednomiesiecznego czynszu najmu.