(Symbol 75032) DZIAŁKA na SPRZEDAŻSzczecnek,
Dwie działki usługowe, duże magazyny, inwestycyjne
Przedstawiamy do sprzedaży trzy działki o numerach 56/1, 57 i 58/1 o łącznej pow. 6996 m2 zabudowane budynkiem magazynowym, budynkiem magazynowym z częścią biurowo-socjalną oraz budynkiem gospodarczym o łącznej pow. 1601,14 m2 w Szczecinku przy ul. Pilskiej.

Na terenie dwóch działek o numerach 57 i 58/1 o łącznej powierzchni 4151 m2. Na działkach znajduje się budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną i budynek gospodarczy. Budynki są w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazowe. 

Nieruchomość zabudowana jest budynkami:
1. Budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o pow. 926,01 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach żelbetowy, kryty papą; okna PCV; podłogi betonowe, w części biurowo-socjalnej terakota; instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie w części biurowo-socjalnej (kocioł na gaz ziemny). Układ pomieszczeń: biuro, osiem pomieszczeń magazynowych, szatnia, kotłownia, toalety, łazienka, korytarze.
2. Budynek gospodarczy o pow. 28,56 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach jednospadowy, kryty blachą ocynkowaną; wrota wjazdowe stalowe; posadzka betonowa; instalacje: elektryczna. Budynek wykorzystywany jako pomieszczenie magazynowe.


Do sprzedaży oferujemy też działkę o numerze 56/1 o pow. 2845 m2 zabudowaną budynkiem magazynowym o pow. 646,57 m2 w Szczecinku przy ul. Pilskiej.

Na działce znajduje się budynek magazynowy, wolnostojący w średnim stanie technicznym. Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze energetyczne, wodociągowe oraz kanalizacyjne. 

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem magazynowym o pow. 646,57 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach dwuspadowy, kryty blachą ocynkowaną; okna świetliki z luksferów; posadzki betonowe; instalacje: elektryczna, wodna. Układ pomieszczeń: cztery pomieszczenia magazynowe.


W miejscowym panie zagospodarowania przestrzennego cały teren oznaczony jest symbolem U,P1, tereny usług, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów o wysokiej i średniej intensywności zagospodarowania.


W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa komercyjna, obiekty produkcyjne, składy, magazyny.
Nieruchomość położona w odległości około 2 km od drogi ekspresowej S11.


Do ceny ofertowej nieruchomości należy doliczyć VAT w wysokości 23%. 

Istnieje możliwość zakupu spółki z o. o. zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Firma z ponad trzydziestoletnią tradycją o trwałej strukturze zatrudnienia, prowadząca sprzedaż na terenie czterech województw (zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie i kujawsko-pomorskie).

Przedstawione informacje mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny budynków i lokali i stan urządzeń infrastruktury technicznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
75032
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 950 000, 00 PLN
Cena za m2
278, 73 PLN
Kraj
Polska
Województwo
Zachodniopomorskie
Powiat
szczecinecki
Gmina
Szczecinek
Miejscowość
Szczecnek
Ulica
Pilska
Powierzchnia całkowita
6 996, 00 m²
Powierzchnia działki
6 996, 00 m²
Rodzaj działki
Działka przemysłowa
Forma własności działki
Własność
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Dominika Stąpor

Dominika Stąpor

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

 


licencja: 22227
dominika@boratynski-nieruchomosci.pl
tel.: 517 497 890

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę