(Symbol 61027) DOM na SPRZEDAŻMścice,
Dom wolno stojący - Mścice

Oferujemy na sprzedaż dom położony w Mścicach!!

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolno stojący częściowo podpiwniczony, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o łącznej pow. użytkowej
312,69 m2 oraz budynek gospodarczy w zabudowie bliźniaczej w trakcie budowy z działką o powierzchni 2856 m2  zlokalizowany w Mścicach.

Cena obejmuje dom w stanie surowym zamkniętym wraz z wykonanymi fundamentami budynku gospodarczego w zabudowie bliźniaczej, z wykonanymi i rozprowadzonymi w budynku przyłączami, tj.:  instalacją elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania.
Działka posiada uzbrojenie w czynną sieć wodociągową, kanalizacji sanitarno-ściekowej i zasilenie energetyczne, ogrodzona z bardzo dobrym dojazdem do budynku oraz parkingiem, z wydzieloną częścią terenu zielonego.

Budynek położony jest na działce w taki sposób, aby od frontu była możliwość wykonania dużego parkingu na auta, z drugiej strony budynku z uwagi na dużą i atrakcyjną powierzchnię działki nowy Właściciel może zaprojektować ogród z oczkiem wodnym lub też dokonać podziału działki w celu jej sprzedaży. 

 

Konstrukcja i stan zaawansowania prac:
Dom wykonany w technologii tradycyjnej, murowany z bloczków silikatowych na parterze oraz suporexu na pozostałych kondygnacjach.
Okna zamontowane od pierwszego piętra 3-szybowe
PCV .


Pokrycie dachu blachodachówka w kolorze brązowym.
Ogrzewanie domu zaplanowano za pomocą kotła elektrycznego oraz kominka,  a ciepłą wodę z zasobnika zasilanego z instalacji kotłowej – główne źródło ogrzewania za pomocą instalacji fotowoltaicznej.

 

Na działce zostały wykonane fundamenty budynku gospodarczego w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 33,20m2 z bloczków betonowych, ocieplenie ścian fundamentowych styropianem wraz z izolacją przeciwwilgociową. Wykonane zostało przyłącze energetyczne do budynku gospodarczego.

Wokół domu został wykonany drenaż.

 
Plan funkcjonalny:
Dom posiada 13 pokoi.
Na parterze znajdują się: salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, pokój, łazienka, przedsionek, korytarz o pow.
83,60m2 + 34,09 m2 garaż;
Na drugiej kondygnacji znajduje się: sześć pokoi z łazienkami o pow.
118,60m2;
Na poddaszu użytkowym znajduje się:  pięć pokoi z łazienkami o pow.
76,40m2.

 
Założeniem projektowym Właściciela było stworzenie takiej przestrzeni w domu, aby był on wygodny i bardzo funkcjonalny w użytkowaniu.

Salon z kominkiem oraz wyjściem na duży taras jest dedykowany dla osób ceniących sobie zarówno przestrzeń, klimat ciepłego, domowego ogniska oraz urok pięknej zielonej natury rozciągający się od tarasu po poddasze domu. Dom jest bardzo dobrze doświetlony, z uwagi na zastosowanie dużych okien na parterze oraz okien balkonowych na pierwszym piętrze.

Projekt domu daje wiele możliwości aranżacyjnych.  W okolicy znajdują się domy jednorodzinne wraz z funkcją prowadzenia różnego rodzaju usług działalności gospodarczej.

Duża przestrzeń przed budynkiem oraz dodatkowy budynek gospodarczy daje wiele możliwości wykorzystania ich funkcjonalności i potencjału pod usługi.


Zapraszam do kontaktu i po więcej szczegółów oferty.


Dodatkowo każdy Klient może w naszym biurze zbadać swoją zdolność kredytową i uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
61027
Status
AKTUALNA
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj domu
Dom wolno stojący
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Gmina
Będzino
Miejscowość
Mścice
Ulica
Koszalińska
Powierzchnia całkowita
312, 69 m2
Powierzchnia działki
2 865, 00 m2
Liczba pokoi
13
Forma własności działki
Własność
Rok budowy
2001
Ogrzewanie
Elektryczne
Cena cena w innych walutach
695 000, 00 PLN
Cena za m2
2 222, 65 PLN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Borys Boratyński

Borys Boratyński

Ekspert rynku nieruchomości

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
licencja: 1875
borys@boratynski-nieruchomosci.pl
tel.: 517 968 965

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę