(Symbol 0801930) DOM na SPRZEDAŻKoszalin ,
Dom wolno stojący - Koszalin

Na sprzedaż budynek usługowo- mieszkalny o łącznej powierzchni 374m2 na działce 659 m2 położony w rejonie ulicy Szczecińskiej. 


Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z drogami wylotowymi z Koszalina, blisko do obwodnicy drogi ekspresowej S6 , nowego węzła komunikacyjnego na Poznań S11 oraz strefy ekonomicznej ( istnieje duże zapotrzebowanie pod najem przez pracowników oraz pod działalność gospodarczą). 


Obiekt położony w drugiej strefie usługowej  ulicy Szczecińskiej, w niewielkiej odległości od przystanków autobusowych, sklepu Lidl, zaplecza usługowo-handlowo-przemysłowego. 

Nieruchomość wybudowana w 2004r. ( zgłoszenie do użytkowania).  

Budynek III kondygnacyjny, składa się z : 

- parter - część magazynowo-warsztatowa o pow. ok 150m2 w tym 2 hale/magazyny, wiata, garaż ( blaszak) oraz pomieszczenia gospodarczo-socjalne. 

- I piętro - część mieszkalna składajaca się z niezależnego mieszkania o pow. 125m2 składającego się z 4 pokoi ( w tym duży salon o pow. ok 45m2 z kominkiem i wyjściem na balkon), kuchni, łazienki z wanną.   Wejście z klatki schodowej wewnętrznej. 

- II piętro - część mieszkalna o pow. ok 75m2 ( aktualnie wynajmowane pokoje) składajaca się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, pom. gospodarcze, garderoba. Wejście z klatki schodowej wewnętrznej. 

Lokalizacja nieruchomości daje duże możliwości wykorzystania położenia nieruchomości na obiekt usługowo-handlowe pod : motel, hostel, usługi biurowe, usługi ślusarskie/stolarnia/warsztat samochodowy/ drobna produkcja, dom lekarski / przychodnia i wiele innych działalności lub obiekt usługowo- mieszkalny ( część przeznaczona na cele prowadzenia dzialalności gospodarczej, część na cele mieszkalne). 

Najbliższe sąsiedztwo stanowią siedziby firm/ oddziałów z branży handlow-usługowej, hurtownie, transport, motel, sklep wielopowierzchniowy, domy jednorodzinne, usługi medyczne.

Nieruchomość wybudowana metodą tradycyjną, murowaną, nie podpiwniczona.  

Stolarka okienna drewniana starego typu i częściowo wymieniona na PCV ( 3 szt). 

Nieruchomość położona na obszarze nie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Koszalina  oznaczona jako tereny o symbolu W.01a.P/U o ponioższych kierunkach rowoju: 

- funkcja dominująca - produkcja i magazynowa, rzemiosło produkcyjne, składy, bazy transportowe, obsługa komunikacji drogowej i kolejowej, 

- funkcja uzupełniająca - usługi, lokale mieszkalne, obsłiga ruchu turystycznego, gospodarstawa ogrodnicze, obioekty i urządzenia infrastruktury technicznej, w tym zbiorniki retencyjne wód opadowych. 

Ogrzewanie - w części parteru - ogrzewanie etażowe , w części mieszkalnej - kominek z płaszczem wodnym.

Na granicy działki znajduje się przyłącze gazu - możliwość doprowadzenia i montażu ogrzewania gazowego. 

Dach - 2 spadowy, pokryty papą. 

Działka pow. 649m2  - całość ogrodzona, część działki zagospodarowana na ogród rekreacyjny i warzywno-owocowy ze szklarnią. 

Wiecej informacji w biurze. Zapraszamy na prezentację. 

Oferta na wyłączność. 

Lic. zaw. 3240 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0801930
Status
AKTUALNA
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj domu
Dom wolno stojący
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Gmina
Koszalin
Miejscowość
Koszalin
Ulica
Szczecińska
Powierzchnia całkowita
374, 00 m2
Powierzchnia działki
649, 00 m2
Liczba pokoi
7
Forma własności działki
Własność
Rok budowy
2004
Ogrzewanie
Etażowe
Cena cena w innych walutach
749 000, 00 PLN
Cena za m2
2 002, 67 PLN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Borys Boratyński

Borys Boratyński

Ekspert rynku nieruchomości

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
licencja: 1875
borys@boratynski-nieruchomosci.pl
tel.: 517 968 965

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę