zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Działka z poz.na budowę bud mieszk-usług - Mielno!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Mielno,

1 550 000
nr oferty: 5001417

Prezentujemy nieruchomość gruntową w nadmorskim kurorcie - Mielno ! Działka gruntu o powierzchni 1103 m2 usytuowana przy ulicy Sosnowy Las, w niedalekiej odległości od Jeziora Jamno (150 m) oraz morza (300 m).Teren kompleksu, na którym znajduje się działka jest ogrodzony, przy brzegu Jeziora Jamno atrakcja turystyczna w postaci drewnianego molo. Nieruchomość gruntowa z wydanym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalno-usługowego:- powierzchnia zabudowy : 330,50 m2- powierzchnia użytkowa : 1045,16 m2- wysokość budynku : 11,98 m, długość budynku : 27,75 m, szerokość budynku 11,94 m- budynek wolnostojący kryty płaskim dachem, 4 kondygnacyjny- na parterze budynku wbudowane garaże - 14 stanowisk dla samochodów osobowych- 18 lokali, 3 lokale o powierzchni 23,64 m2 (przedpokój, łazienka, salon z aneksem), 15 lokali o powierzchni 40,69 m2 - 43,45 m2 (przedpokój, łazienka, sypialnia, salon z aneksem)Działka o wymiarach ok. 22 m x 49 m.Media : energia, gaz, woda, kanalizacja w drodze bezpośrednio przy granicy działki (działka 4/568). Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Do ceny należy doliczyć 23% VAT.DOJAZD DO DZIAŁKI : https://maps.app.goo.gl/BVbhZ33R1cwURF3j7 Oferta na wyłączność. Poszukujesz terenu pod inwestycję ? Nie zwlekaj, to gotowa oferta - tylko umów się na prezentację!Treść ogłoszenia ma charakter informacyjny i zalecamy jego osobistą weryfikację.

Działka - Koszalin
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Koszalin,

2 000 000
nr oferty: 4402900

Nieruchomość położona przy drodze z Koszalina do Niekłonic, 150 metrów po prawej stronie drogi za przejazdem kolejowym (jadąc od Koszalina).Nieruchomość w Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod:102, UP - powierzchnia terenu około 10 000 m2 (plus 3000 m2 przeznaczone pod drogę wewnętrzną), jest to teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, teren zabudowy usługowej103MNU, - powierzchnia terenu około 3500 m2 Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej.Jest to teren komercyjny z przeznaczeniem na biurowce, magazyny, hale produkcyjne.Wraz z działką o powierzchni 13 979 m2, sprzedawana jest działka o powierzchni 3013 m2, która na dzień dzisiejszy wykorzystywana jest jako droga dojazdowa do sąsiednich działek. Cała powierzchnia działki będąca przedmiotem sprzedaży to 16992 m2. Na dzień dzisiejszy na terenie przeinaczonym pod mieszkaniówkę wraz z usługami wybudowane są:- dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 180 m2, w domu znajduje się łącznie 8 pokoi, na parterze duży salon z kuchnią oraz sypialnią, łazienka z wc, pomieszczenie na zimowy ogród oraz kotłowania, na piętrze 6 oddzielnych pokoi (dwa z garderobami) oraz łazienka z WC.- przylegającym do domu budynkiem gospodarczym, w którym znajdują się trzy małe pomieszczenia magazynowe oraz garaż dwustanowiskowy (z jednym kanałem) - łączna powierzchnia zabudowy 125 m2- budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 175 m2- budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 340 m2Teren przeznaczony w planie pod komercję jest niezabudowany.W drodze przy granicy działki są media:Woda, prąd, kanalizacja, brak gazu.Oferta pod opieką Pośrednika nr lic. 14825

Działka inwestycyjna nad morzem - Ustronie Morskie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ustronie Morskie,

1 600 000
nr oferty: 660305

Działka inwestycyjna położona 900 m od morza. Nieruchomość o powierzchni 3 229 m2, zlokalizowana w Ustroniu Morskim przy drodze asfaltowej, ul. Polnej. Nieruchomość znajduje się w części Ustronia Morskiego oddalonego o ok. 900 m od morza Bałtyckiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa apartamentowa, pensjonatowa oraz zabudowa domków letniskowych. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury, która umożliwia komfort wypoczywania oraz zamieszkania. Ustronie Morskie zlokalizowane jest 12 km od Kołobrzegu oraz do Koszalina- 25 km. Węzeł S6 powoduje szybki dostęp do nadmorskiej miejscowości. W aktualnym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Ustronie Morskie, działka oznaczona symbolem 71 UTM przeznaczenie terenu: zabudowa usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Warunki urbanistyczne: - Zabudowa usługowa, mieszkalno- usługowa lub mieszkaniowa- wysokość 4 kondygnacje nadziemnych z ostatnia w poddaszu użytkowym. - dachy dwuspadowe i wielospadowe o kącie nachylenia połaci dachowych 30 - 40 - udział powierzchni zabudowy w powierzchni działki ustala się na poziomie 40%, - udział powierzchni biologicznie czynnej w powierzchni działki ustala się na poziomie 30%, - budynki garażowe i gospodarcze należy kształtować do wysokości 2 kondygnacji nadziemnych. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową wjazd bezpośrednio z ul. Polnej. Dostępne media: Woda i kanalizacja na działce. Energia, gaz w drodze dojazdowej. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. W wypisie z rejestru gruntów działka sklasyfikowana jako R III a (grunty orne). Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Działka - Kościernica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kościernica,

134 000
nr oferty: 4402891

Działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina PolanówPrzedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlana numer 82/19, o powierzchni 0,1492 ha, położona w obrębie ewidencyjnym Kościernica.Kościernica to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, oddalona 20 km od Koszalina, 13 km od Polanowa i 40 km od Morza Bałtyckiego. We wsi znajduje się kościół p.w. Matki Bożej Królowej Polski, zbudowany w XV w. w stylu gotyckim a następnie przebudowany w XVIII oraz XIX wieku Dojazd: na teren działki jest dojazd z drogi gminnej wewnętrznej.Warunki Zabudowy: Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, które pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego, linia zabudowy - 5 m od granicy przyległej działki, wysokość kalenicy 7 m, dach dwuspadowy. W otoczeniu natury: działki znajdują się w pięknym otoczeniu przyrody, cisza, spokój i śpiew ptaków, a przede wszystkim świeże powietrze i brak szumu aut. Media: Na działce jest możliwość podłączenia energii elektrycznej, woda z indywidualnego ujęcia wody (studnia), docelowo z sieci wodociągu gminnego. Odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego (szambo). Sprzedaż działki w udziałem w drodze wewnętrznej. W sprzedaży mamy 4 działki, zapraszam do obejrzenia pozostałych ofert. - 0,1285 ha cena 166 000 zł - 0,1500 ha cena 150 000 zł - 0,1501 ha cena 150 000 zł Jeśli marzysz o własnym, przytulnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest dla Ciebie! Oferta na wyłączność.Zadzwoń i mów się na spotkanie.

Działka - Kościernica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kościernica,

116 000
nr oferty: 4402890

Działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina PolanówPrzedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlana numer 82/18, o powierzchni 0,1285 ha, położona w obrębie ewidencyjnym Kościernica.Kościernica to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, oddalona 20 km od Koszalina i 13 km od Polanowa. We wsi znajduje się kościół p.w. Matki Bożej Królowej Polski, zbudowany w XV w. w stylu gotyckim a następnie przebudowany w XVIII oraz XIX wieku Dojazd: na teren działki jest dojazd z drogi gminnej wewnętrznej.Warunki Zabudowy: Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, które pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego, linia zabudowy - 5 m od granicy przyległej działki, wysokość kalenicy 7 m, dach dwuspadowy. W otoczeniu natury: działki znajdują się w pięknym otoczeniu przyrody, cisza, spokój i śpiew ptaków, a przede wszystkim świeże powietrze i brak szumu aut. Media: Na działce jest możliwość podłączenia energii elektrycznej, woda z indywidualnego ujęcia wody (studnia), docelowo z sieci wodociągu gminnego. Odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego (szambo). Sprzedaż działki w udziałem w drodze wewnętrznej. W sprzedaży mamy 4 działki, zapraszam do obejrzenia pozostałych ofert. - 0,1492 ha cena 134 000 zł- 0,1500 ha cena 150 000 zł- 0,1501 ha cena 150 000 zł Jeśli marzysz o własnym, przytulnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest dla Ciebie! Oferta na wyłączność.Zadzwoń i mów się na spotkanie.

Działka - Kościernica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kościernica,

150 000
nr oferty: 4402889

Działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina PolanówPrzedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlana numer 82/17, o powierzchni 0,1500 ha, położona w obrębie ewidencyjnym Kościernica.Kościernica to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, oddalona 20 km od Koszalina i 13 km od Polanowa. We wsi znajduje się kościół p.w. Matki Bożej Królowej Polski, zbudowany w XV w. w stylu gotyckim a następnie przebudowany w XVIII oraz XIX wieku Dojazd: na teren działki jest dojazd z drogi gminnej wewnętrznej.Warunki Zabudowy: Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, które pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego, linia zabudowy - 5 m od granicy przyległej działki, wysokość kalenicy 7 m, dach dwuspadowy. W otoczeniu natury: działki znajdują się w pięknym otoczeniu przyrody, cisza, spokój i śpiew ptaków, a przede wszystkim świeże powietrze i brak szumu aut. Media: Na działce jest możliwość podłączenia energii elektrycznej, woda z indywidualnego ujęcia wody (studnia), docelowo z sieci wodociągu gminnego. Odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego (szambo). Sprzedaż działki w udziałem w drodze wewnętrznej. W sprzedaży mamy 4 działki, zapraszam do obejrzenia pozostałych ofert. - 0,1285 ha cena 166 000 zł- 0,1492 ha cena 116 000 zł- 0,1501 ha cena 150 000 zł Jeśli marzysz o własnym, przytulnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest dla Ciebie! Oferta na wyłączność.Zadzwoń i mów się na spotkanie.

Działka - Niekłonice
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Niekłonice,

698 000
nr oferty: 2105287

DZIAŁKA DLA INWESTORA Z CIEKAWYM POMYSŁEM. Teren o pow. 1.007 ha zlokalizowany w miejscowości Niekłonice, Gm. Świeszyno, przy ul. Wiśniowej. Położenie: Niekłonice znajdują się na obrzeżach Koszalina, teren jest na uboczu miejscowości. W najbliższym otoczeniu pojedyncze domy, pola. Działka sąsiaduje z linią kolejową (trasa: Koszalin - Białogard). Dojazd do działki: z asfaltowej drogi łączącej Koszalin z Niekłonicami należy skręcić w lewo w drogę nieutwardzoną, teren znajduje się w odległości ok. 400 m od drogi Koszalin - Niekłonice i ok. 200 m w prostej linii od tej drogi. Dojazd odbywa się z lokalnej drogi osiedlowej, szutrowej. MOŻLIWY CEL INWESTYCYJNY:Cały teren można podzielić na kilka działek w celu odsprzedaży z zyskiem lub można w zależności od zamierzenia budowlanego wybudować domy na sprzedaż. Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna - w najbliższych zabudowaniach; - wodociąg - w odległości ok. 150 m od działki - kanalizacja - brak; - gaz - w najbliższych zabudowaniach; Możliwość zabudowy: Brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. Na podstawie znajdującej się dookoła zabudowy 1 - rodzinnej można wystąpić do Urzędu Gminy w Świeszynie z wnioskiem o wydanie warunków zabudowy dla tej funkcji. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolami: RIVa i RIVb. Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Ukształtowanie terenu: Teren płaski, lekko opadający w kierunku południowym. Jeżeli poszukujesz większej działki, która pozwoli zrealizować zamierzenie budowlane, polegające na budowie domów i ich sprzedaży, to ta oferta powinna Ciebie zainteresować. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Zapraszamy

Działka - Kościernica
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kościernica,

150 000
nr oferty: 4402887

Działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina PolanówPrzedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlana numer 82/16, o powierzchni 0,1501 ha, położona w obrębie ewidencyjnym Kościernica.Kościernica to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, oddalona 20 km od Koszalina i 13 km od Polanowa. We wsi znajduje się kościół p.w. Matki Bożej Królowej Polski, zbudowany w XV w. w stylu gotyckim a następnie przebudowany w XVIII oraz XIX wieku Dojazd: na teren działki jest dojazd z drogi gminnej wewnętrznej.Warunki Zabudowy: Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, które pozwalają na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego, linia zabudowy - 5 m od granicy przyległej działki, wysokość kalenicy 7 m, dach dwuspadowy. W otoczeniu natury: działki znajdują się w pięknym otoczeniu przyrody, cisza, spokój i śpiew ptaków, a przede wszystkim świeże powietrze i brak szumu aut. Media: Na działce jest możliwość podłączenia energii elektrycznej, woda z indywidualnego ujęcia wody (studnia), docelowo z sieci wodociągu gminnego. Odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego (szambo). Sprzedaż działki w udziałem w drodze wewnętrznej. W sprzedaży mamy 4 działki, zapraszam do obejrzenia pozostałych ofert. - 0,1285 ha cena 166 000 zł- 0,1500 ha cena 150 000 zł- 0,1492 ha cena 116 000 zł Jeśli marzysz o własnym, przytulnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest dla Ciebie! Oferta na wyłączność.Zadzwoń i mów się na spotkanie.

Działka z WZ 1001m2 Komory gm.Będzino niedaleko S6
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Będzino,

75 000
nr oferty: 5001415

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Komory gm. Będzino ! Komory usytuowane są nieopodal drogi ekspresowej S6 między Koszalinem (16 km) a Kołobrzegiem (30 km). Do pasa nadmorskiego jedynie 7 km ! Działka o powierzchni 1001 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę mieszkalną, jednorodzinną, wolnostojącą : 1) linia zabudowy - nieprzekraczalna w odległości 10 m od strony granicy działki z działką 14/7 w odległości 6 m;2) wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni terenu objętego decyzją - do 20 %;3) szerokość elewacji frontowej do 18 m;4) wysokość krawędzi elewacji frontowej (do okapu): do 5 m;5) wysokość zabudowy (do najwyżej położonej kalenicy lub wierzchołka zbiegu połaci dachowych): do 9 m;6) geometria dachu - układ połaci dwu lub wielospadowy, kąt nachylenia połaci od 25 do 45 stopni, jednakowy kąt nachylenia dla głównych połaci, możliwość lokalizacji okien połaciowych i lukarn dachowych, główna kalenica usytuowana dowolnie względem frontu działki Kameralnie położona działka na nowym osiedlu domków, wśród małej ilości sąsiadów, a także niewielkiego lasu, pól i łąk. Teren ogrodzony. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz niedawno położonymi płytami. Nieruchomość sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej dojazdowej. Media - woda i energia w drodze przy granicy działki. Warunki przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.DOJAZD DO DZIAŁKI : https://maps.app.goo.gl/fhKHxdwZNiXNkzmw8 Szukasz terenu na budowę wymarzonego domu w bezpiecznym i dobrze skomunikowanym miejscu ? Zapraszamy !

Działka budowlana gm. Będzino blisko morza
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Łekno,

75 000
nr oferty: 660304

Działka budowlana o powierzchni 1500 m2, stanowiąca niepowtarzalną okazję dla tych, którzy marzą o własnym miejscu blisko morza, w pięknym i spokojnym otoczeniu. Położna w miejscowości Łekno gm. Będzino, na wzgórzu z panoramicznym widokiem na tereny zielone. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Teren bardzo urokliwy. Niezwykłym atutem tej nieruchomości jest również łatwy dostęp dzięki budowanej drodze S6, która znacząco ułatwi komunikację z głębią Polski, w tym m.in. z miastem Poznań. Działki w bezpośrednim sąsiedztwie uległy dalszym podziałom na podstawie decyzji o warunkach zabudowy - co zapewne przełoży się na budowę domów i rozwój sieci uzbrojenia w prąd i wodę. Na sąsiednie działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych wolnostojących wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.Podstawowe ustalenia: - nieprzekraczalna linia zabudowy od granicy działki 6 m, - wielkość powierzchni zabudowy - od 70 do 200 m2 ,- wielkość powierzchni biologiczne czynnej - od 50%; - szerokość elewacji - od 10 do 20 m, - wysokość zabudowy (do najwyższej położonej kalenicy lub wierzchołka zbiegu połaci dachowych) - od 6 m do 9 m- układ połaci - dwuspadowy, wielospadowy; - inne cechy zabudowy - nie dopuszcza się zabudowy o charakterze prowizorycznym, przejściowym za wykorzystaniem w całości lub części: tzw. domków holenderskich, przyczep kempingowych, kontenerów lub ich części, płyt warstwowych, blachy trapezowej lub falistej jako pokrycia ścian i dachów, itp. Zabudowa powinna być stale związana z gruntem, z wykorzystaniem materiałów i rozwiązań posiadających odpowiednie dopuszczenia do stosowania w budownictwie. Dojazd drogą gminną wyłożoną płytami jumbo (38/1), wjazd możliwy z drogi gminnej lub drogi stanowiącej drogę wewnętrzną o szerokości od 8 do 9 metrów- zapewniającą komfort dojazdu, parkowania, bezpieczeństwo w poruszaniu się oraz przestrzeń potrzebną na umiejscowienie niezbędnych mediów. Nieruchomość nie posiada aktualnego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Media:- prąd: dla działki zostały wydane zapewnienia dostawy energii elektrycznej, na działce linia średniego napięcia- przy drodze gminnej (38/1) - znajduje się hydrofornia, od której zaczyna biec wodociąg gminny, zaopatrzenie w wodę ze studni- do czasu podłączenia wodociągu. - kanalizacja: do wykonania zbiornik bezodpływowy.Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Lokalizacja:Do morza w linii prostej- 5 kmSarbinowo- 8 kmMielno- 10 kmKoszalin- 12 kmKołobrzeg- 33 km W Będzinie znajduje się Urząd Gminy, Poczta, sklepy, stacja benzynowa, w Łeknie - zabytkowy kościół, Szkoła. Adres prezentacji nieruchomości: https://kuula.co/share/NjZcb?logo=1&&info=1&&fs=1&&vr=0&&zoom=1&&initload=0&&autorotate=0.32&&thumbs=1&&inst=pl Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Działka pod bud. 1-rodz. - Skwierzynka
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Skwierzynka,

165 000
nr oferty: 3403130

Nieruchomość o powierzchni 990m2 dz. nr 418/6, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Idealna nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, szeregową lub bliźniaczą. Działka usytuowana w cichej i spokojnej okolicy Koszalina w miejscowości Skwierzynka. Teren prężnie rozwijający się. W bliskim sąsiedztwie las, pola oraz nowo wybudowane domy.Teren suchy, płaski. Warunki urbanistyczne : zabudowa wolnostojąca, na terenach elementarnych 33MN, 34MN i 35MN dopuszcza się zabudowę szeregową, bliźniaczą i atrialną, wysokość budynków nie więcej niż 8,00 m, dachy strome o kącie nachylenia połaci dachowych 30°-45°, dopuszcza się dachy płaskie o kącie nachylenia połaci dachowych 0°-15°, nieprzekraczalne i obowiązujące linie zabudowy - zgodnie z rysunkiem planu, udział powierzchni zabudowy w powierzchni działki nie więcej niż 30%, udział powierzchni biologicznie czynnej w powierzchni działki nie mniej niż 50%; Media do uzgodnienia z instytucjami. Dojazd drogą asfaltową , a następnie drogą utwardzoną. Dwie możliwości dojazdu do nieruchomości tj. od Ul. Prostej w Koszalinie przez ulicę Bazaltową oraz od ul. Władysława IV przez ul. Sianowską. Istnieje możliwość zakupu działek sąsiadujących. Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

Ziębrze gm. Będzino działka 6,099m2 z DOWZ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ziębrze,

180 000
nr oferty: 0901264

Miejscowość ZIĘBRZE obręb Popowo gmina Będzino - polecamy malowniczo usytuowaną działkę o powierzchni 6.099m2 z Decyzją o warunkach zabudowy polegającej na:budowie dwóch budynków mieszkalnych z wbudowanymi garażami oraz dwóch budynków gospodarczo-garażowych w ramach istniejącej zabudowy zagrodowej. Teren zróżnicowany, nieogrodzony, porośnięty trawą, w części znajdują się drzewa i krzewy.Na działce znajduje się budynek gospodarczy, dwukondygnacyjny.Idealna oferta działki dla osób poszukujących pięknego miejsca do zamieszkania lub jako inwestycja do wypoczynku, wśród pól i łąk, ciszy i prywatności, z bardzo dobrym dojazdem nad morze - tylko kilkanaście kilometrów do Sarbinowa oraz do Koszalina.Wg ewidencji gruntów teren oznaczony jest symbolami - Br-PsIII - grunty rolne zabudowane 1.438m2; PsIII - pastwiska trwałe 3.818m2; S-PsIII - sad; W-PsIII grunty pod rowami.Dostępne media: w drodze dojazdowej energia elektryczna, woda z własnego ujęcia.Warunki zabudowy i zagospodarowania terenu między innymi:I. 1) nieprzekraczalna linia zbudowy15m od linii rozgraniczającej pasa drogowego drogi kategorii gminnej2) wysokość budynków mieszkalnych dwukondygnacyjnych max 8,70m od poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku najwyższego punktu połaci dachowej, druga kondygnacja jako poddasze użytkowe3) wysokość budynków gospodarczo-garażowych dwukondygnacyjne max 8,50m, poddasze użytkowe4) dachy dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci 25-45stopni kryte dachówką lub materiałami dachówko - podobnymi5) szerokość elewacji frontowej budynków mieszkalnych do 16m26) kalenice główne dowolne7) zabezpieczenie powierzchni terenu na minimum cztery miejsca postojowe, wprowadzić zieleń rekreacyjnąII. Warunki wynikające z ochrony środowiska, przyrody i krajobrazu - zachować istniejące drzewa na terenie działkiIII. Obsługa w zakresie infrastruktury i komunikacji:1) wjazd na teren działki z drogi kategorii gminnej, ze zjazdem na drogę kategorii powiatowej2) woda - wg. warunków ZK w Będzinie3) energia elektryczna -wg warunków Energa Operator SA Oddział Koszalin4) nieczystości płynne - do szczelnego zbiornika bezodpływowego lub przydomowej oczyszczalni ścieków.Nieruchomość przygotowana do sprzedaży, pełna informacja i dokumentacja w naszym biurze, decyzja KOWRU zezwalająca na zbycie.Warunki i możliwości wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi po stronie nabywcy.Polecamy i zapraszamy do wizytacji nieruchomości.