zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na sprzedaż

sortuj
IWIĘCINO - budynek wolnostojący (obecnie sklep spożywczo-przemysłowy) działka 812m
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

Iwięcino,

280 000 | 88 m2
nr oferty: 0901141

IWIĘCINO - budynek wolnostojący, obecnie funkcjonuje jako sklep spożywczo-przemysłowy, usytuowany przy głównej drodze w Iwięcinie.Budynek całkowicie podpiwniczony, wolnostojący, z poddaszem użytkowym, wybudowany w roku ok 1930 jako budynek mieszkalny, a później zmieniono sposób użytkowania i obecnie funkconuje jako sklep spożywczo-przemysłowy.Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną (szambo) oraz centralnego ogrzewania - piec na węgiel i drzewo usytuowany jest w kotłowni w piwnicy.Charakterystyka konstrukcji: -ściany wybudowane z cegły ceramicznej pełnej-fundamentowe ławy betonowe-strop nad piwnicą ceramiczny na belkach stalowych, nad parterem drewniany-dach drewniany, naczółkowy, kryty dachówką-podłogi w piwnicy betonowa, parter lastriko-schody zewnętrzne betonowe, od tyłu znajduje się rampa do wyładowania towaruDziałka znajduje się na terenie chronionego krajobrazu, oznaczonym symbolem 25UH- wg ustaleń Planu zagospodarowania przestrzennego isteniejące i projektowane usługi handlu, dopuszcza sie funkcje uzupełniające mieszkaniowe, warunki zabudowy i zagospodarowania terenu utrzymanie linii zabudowy w odległości min. 10m od linii rozgraniczenia drogi publicznej przelotowej.Zapraszamy do obejrzenia. Nieruchomość oznaczona w terenie, umieszczona tablica z informacją "NA SPRZEDAŻ" i kontaktem telefonicznym.

Lokal użytkowy i działka nad morzem, Łazy !
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

Łazy, Łazy

430 000 | 90 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 5001082

Prezentujemy lokal użytkowy w nadmorskim kurorcie !Łazy to niewielka miejscowość leżąca nad Morzem Bałtyckim oraz w niedalekiej odległości od jeziora Jamno. Jest to chętnie wybierana lokalizacja przez turystów w sezonie letnim.Lokal pod wszelkiego rodzaju działalność kawiarnie, lodziarnie, gastronomię itp. dotychczasowo wykorzystywany pod sprzedaż książek, zlokalizowany przy głównej ulicy. W pobliżu ośrodki wczasowe, sklep i atrakcje w sezonie letnim. Budynek parterowy w zabudowie szeregowej o powierzchni zabudowy 53 m2 rozbudowany dodatkowe 40 m2, łączna powierzchnia 90 m2, składa się z pomieszczenia sprzedażowego, pom. gospodarczych oraz sanitarnych. Wejście od frontu, a także od tyłu budynku. Na terenie posesji znajduje się również stanowisko bankomatowe, z którego w sezonie można czerpać dodatkowych dochód. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z przejęciem umowy z aktualnym najemcą.Budynek posadowiony na działce o powierzchni 150 m2, budynek można rozbudować o dodatkową kondygnację nadziemną. Do budynku doprowadzony prąd, woda i kanalizacja.Wraz z budynkiem sprzedawana jest również działka obok z wydanymi warunkami zabudowy, o numerze 688, powierzchni ok. 217 m2.Takie nieruchomości rzadko trafiają na rynek, ponieważ traktowane są jako ponadczasowa inwestycja. Nie czekaj i zobacz ją na żywo !POLECAMY !!!Oferta na wyłączność, oglądanie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Pośrednikiem.

Lokal użytkowy przygotowany pod działalność k- I piętro- Centrum
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

Koszalin, Śródmieście

295 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 66098

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2, położne na I piętrze w samym Centrum Śródmieścia. Mieszkanie zostało dostosowane został pod potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej - salon kosmetyczny, przy czym istnieje możliwość przywrócenia stanu pierwotnego poprzez usunięcie części ścian działowych uzyskamy: dwa przestronne pokoje w tym jednego z balkonem, niezależnej kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju.W pokojach: na ścianach gładź, na podłodze terakota.W łazience z wc: kabina prysznicowa, umywalka, wc, glazura + terakota.Kuchnia: aktualnie pomieszczenie zagospodarowane jako sypialnia (wyprowadzone podłączenia instalacyjne do montażu kuchni).W przedpokoju: szafa w zabudowie z przeszkleniem lustrzanym. Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej: 463zł w tym: (zaliczka na C.O., zaliczka na fundusz remontowy, śmieci). Mieszkanie jest środkowe i słoneczne przez co bardzo cieple (co roku zwroty za ogrzewanie). Przed budynkiem parking ogólnodostępny.Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego lokalizacja - ścisłe centrum zapewnia dostęp zarówno komunikacyjny jak i pieszy do szkół, przedszkoli, ratusza, przychodni, kościoła. Miejsce dające możliwość komfortowego zamieszkiwania jak i prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.Na prezentacje umawia Pośrednik. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Dochodowy loka- Sianów ul. Mickiewicza
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

Sianów,

775 000 | 334 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 66084

Dochodowy lokal użytkowy położony w świetnej lokalizacji w Sianowie przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość zlokalizowana w budynku usługowo- mieszkalnym wybudowanym w 2013 roku.Lokal o powierzchni 334 m2, położny na parterze.Aktualnie podzielony jest na 4 niezależne lokale usługowe.Istnieje możliwość podzielenia lokalu na 6 niezależnych lokali o powierzchni: 58,92m2, 44,13m2, 30,43m2, 50,52m2, 57,37m2, 36,91m2, każdy z niezależnym wejściem z ulicy i wystawą okienną. Poprzez usunięcie ścianek działowych można uzyskać jedną dużą powierzchnię usługowo- handlową.Każdy z lokali posiada duże witryny okienne i wejście bezpośrednio z chodnika.Aktualnie wynajmowane są 2 lokal. Jest to idealny lokal na prowadzenie różnego typu działalności: usługi medyczne np.: przychodnia, rehabilitacja, gabinety odnowy biologicznej, masażu, salon fryzjerski i kosmetyczny, sklep wielobranżowy, siedziba firmy, biura, kancelarie itp.Możliwość dostosowania lokali pod najem krótkoterminowy (mieszkania pod wynajem).Przed budynkiem miejsca postojowe ogólnodostępne.Ogrzewanie indywidualne gazowe. Na każdy lokal niezależne liczniki. Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej: 335 zł + media + śmieci Cena: 775.000zł + 23 % VAT Niewątpliwymi atutami lokalu są:- lokalizacja,- możliwość dowolnego kształtowania przestrzeni - jeden duży lokal lub sześć mniejszych,- nowe budownictwo - termin oddania do użytkowania 2013 r.,- każdy lokal posiada własną witrynę wystawową oraz niezależne wejście,- daje możliwość prowadzenia praktycznie każdej możliwej działalności. Istnieje możliwość zamiany na inną nieruchoimość. Zapraszamy do umówienia się na oglądanie ww. nieruchomości. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.