zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
Lokal usługowy w centrum Szczecinka
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

Szczecinek,

6 500 | 147 m2
nr oferty: 0506228

DO WYNAJĘCIA. LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM MIASTA SZCZECINEK, UL. BOHATERÓW WARSZAWY Cena miesięcznego najmu: 6.500 zł netto + podatek VAT (w stawce 23%). Lokal użytkowy o pow. użyt. ok. 147 m2, położony na parterze, składający się z: trzech otwartych sal sprzedaży, dwóch pomieszczeń socjalnych, pomieszczenia magazynowego, przedsionka i wc. Wraz z lokalem wynajmowany jest garaż o pow. ok. 17,1m2 (wliczony w cenę). Lokal obecnie wykorzystywany jako sklep papierniczy. Opis pomieszczeń: - trzy otwarte sale sprzedaży - o pow. ok. 47m2, ok. 39m2 i ok. 38m2, - pomieszczenie socjalne o pow. ok. 6m2, - pomieszczenie socjalne o pow. ok. 7,5m2, - pomieszczenie magazynowe o pow. ok. 8m2, - przedsionek o pow. ok. 4m2, - wc o pow. ok. 1m2. Centralne ogrzewanie - własne gazowe. Dwufunkcyjny piec gazowy "Immergas". Administratorem budynku jest ZGM TBS sp. z o.o. w Szczecinku. Miesięczne opłaty za najem: 6.500,00 zł netto + podatek VAT (w stawce 23%) + opłaty administracyjne ok. 1.500 zł/miesiąc. Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, gaz i prąd. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu w części o pow. ok. 100m2 za kwotę 5.000zł netto + podatek VAT (w stawce 23%) i w części o pow. ok. 40m2 za kwotę 2.500 zł netto + podatek VAT (w stawce 23%). Najmujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Lokal użytkowy - Koszalin
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin, Przylesie

2 500 | 68 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 1001344

DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY PRZY FAŁATA W KOSZALINIE Lokal użytkowy ( handlowo- usługowy) z witryną wystawową przy głównej, asfaltowej ulicy Fałata w Koszalinie. Lokal, ten znajduje się na parterze ( wejście po schodkach) , o powierzchni 68 m 2 i składa się z dwóch pomieszczeń oraz pomieszczenia z szafą wnękową , schowka gospodarczego i toalety. W lokalu ostatnio był przeprowadzony remont. Ściany pomalowane na kolorowo a sufity są białe (gładzie malowane), natomiast pomieszczenie z szafą wnękową pomalowane jest na biało. Na podłogach nowe gresy w kolorze drewna.W wymienionych pomieszczeniach są zainstalowane nowoczesne lampy i drzwi wewnętrzne. Drzwi zewnętrzne wejściowe od ulicy ww. Lokal świetnie nadaje się na biuro np. kancelarię, biuro księgowe lub firmę ubezpieczeniową, szkoleniową lub inne usługi oraz handel. Ogrzewanie: c. o. własne gazowe Kanalizacja miejska i woda, prąd oraz gaz w lokalu Zabezpieczenia: kraty Dodatkowo płatne oprócz miesięcznego czynszu najmu dla właściciela: za prąd(prąd podlicznik) według wskazań licznika oraz za gaz proporcjonalnie według zużycia. Woda w czynszu najmu. Dostępny Internet Wi-Fi - bezprzewodowy lub we własnym zakresie. Miesięczny czynsz najmu dla właściciela wynosi : 2.500,00 zł brutto za lokal o powierzchni 68 m 2. UWAGA! Z opisywanego lokalu jest przejście przez drzwi wewnętrzne do lokalu obok o powierzchni 38,41 m 2 , który ma też wystawowe witryny i odrębne wejście z ulicy Fałata. W lokalach wysokość pomieszczeń wynosi : 2,71 m. W lokalu o pow. 38,41 m 2 są zabezpieczenia alarm i kraty. Okna: PCV w dwóch lokalach. Według oświadczenia właściciela istnieje możliwość najmu dwóch lokali a oddzielnie tylko opisanego wyżej o powierzchni 68 m 2. Za najem łączny tych dwóch lokali miesięczny czynsz najmu dla właściciela wynosi: 4.500,00 zł brutto. Lokal położony jest na dużym Osiedlu mieszkaniowym Przylesie w Koszalinie w niedalekiej odległości od centrum Koszalina, w ciągu handlowym, obok lokalu `CUKIERNIA NIEDŹWIADEK`, `ALAB`, PUB, sklepy, markety spożywcze np. : `STOKROTKA`, `ŻABKA`, szkoła, przedszkola ,przystanek MZK , itp. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45.

Lokal do wynajęcia, pełne umeblowanie, Odrodzenia.
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin,

2 635 | 80 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 2104899

Duży i umeblowany lokal użytkowy. Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 79,92m2, który obecnie wykorzystywany jest na potrzeby prowadzenia biura projektowego. Adres: Koszalin ul. Odrodzenia. lokal usytuowany jest na wysokim parterze, składa się z 4 pomieszczeń biurowych, łazienki, pomieszczenia socjalnego, przedpokoju;do lokalu przynależą dwa balkony każdy po 5,85m2 oraz komórka lokatorska o powierzchni 1,84m2;w lokalu zainstalowana jest klimatyzacja;jest możliwość pozostawienia umeblowania widocznego na zdjęciach;niezależne wejście (zewnętrzne) bezpośrednio do lokalu;parking: parkowanie na ulicy przed lokalem. Opłaty: Miesięczna opłata dla właściciela wynosi 2.635,- zł brutto (ze stawką VAT 23%).Najemca będzie zobowiązany dodatkowo do ponoszenia opłat z tytułu: - miesięcznego czynszu do wspólnoty mieszkaniowej w wysokości 805,69 zł (zawiera: opłatę za zarządzanie, eksploatację, fundusz remontowy, zimną wodę i ścieki - obecnie za 3m3, centralne ogrzewanie, podgrzanie wody - obecnie 1m3, opłatę za gospodarowanie odpadami ) - mediów rozliczanych według indywidualnego zużycia (energia, woda, rozliczenie C.O.). Lokal dostępny od ręki. Możliwe przeznaczenie.Lokal nadaje się na: biuro, kancelarię, gabinet masażu, siedzibę firmy, inne usługi. Jeżeli zainteresowała Ciebie ta oferta, napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Zapraszamy na prezentację! Polecamy.