zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Dobre gm. Będzino działka 3.375m2 malowniczo położona na wzniesieniu, ogrodzona.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dobre,

199 000
nr oferty: 0901273

DOBRE gm. Będzino - polecamy malowniczo, na wzniesieniu usytuowaną działkę o powierzchni 3.375m2 z widokiem na pola i łąki.Teren zadbany, wyrównany, porośnięty trawą, regularnie koszony, w całości ogrodzony. Idealna oferta działki dla osób poszukujących pięknego miejsca, ciszy i prywatności, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do Koszalina.Wg ewidencji gruntów teren oznaczony jest symbolem - 3.375m2- Ps IV.Teren nie jest objęty MPZP, wg. wypisu ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Będzino działka leży na obszarze opisanym jako: obszary potencjalne, które mogą być przeznaczone pod zabudowę, w części jako obszary zabudowane lub przeznaczone do zabudowy na podstawie ważnych decyzji administracyjnych o następujących zasadach kształtowania przestrzeni:Ustalenia dla obszarów potencjalnych:1) kształtowanie architektury w nowych zwartych kompleksach przestrzennych:- minimalna wielkość nowowydzielanej działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - 1000m2- zabudowa do trzech kondygnacji z ostatnią kondygnacją jako poddasze użytkowe w dachu o stromym nachyleniu z pokryciem ceramicznym (kąty nachylenia 35-45stopni; - regularny układ dachów (jednakowy kąt nachylenia)2) Kształtowanie architektury, nowej, zagrodowej i rezydencjonalnej:- minimalna wielkość nowowydzielanej działki przeznaczonej pod zabudowę rezydencjonalną - 3000m2- zabudowa przeważnie dwukondygnacyjna w uzasadnionych przypadkach dla rezydencji trzykondygnacyjna przy czym ostatnia kondygnacja o dachu stromym z pokryciem ceramicznym (jednakowy kąt nachylenia)- regularny układ dachów-zabudowa gospodarcza jednokondygnacyjna z wysokimi dachami i pokryciem ceramicznymDostępne media: energia elektryczna i kanalizacja ok. 50m.Warunki i możliwości wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi po stronie nabywcy.Polecamy i zapraszamy do wizytacji nieruchomości.

Mieszkanie - Koszalin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Żytnia

407 000 | 49 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0601299

!!3 POKOJOWE MIESZKANIE NA ULICY ŻYTNIEJ!! SUPER OFERTA!! 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze w nowszym bloku z 2014 roku na ulicy Żytniej. Łączna powierzchnia nieruchomości to 55,38 m2, mieszkanie to 49,45 m2, a resztę stanowi komórka lokatorska 5,93 m2, dodatkowo płatna w kwocie 18000 zł. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym -z wyjściem na duży balkon, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie bardzo ładnie urządzone, ciepłe, rozkładowe. W cenie pozostaje większość mebli oraz wyposażenie kuchni: piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka, pochłaniacz. Na podłodze w pokojach nowo położone panele. Duża łazienka z wanną narożną. Duży balkon gwarantuje swobodę i komfort odpoczynku. Czynsz w wysokości około 715 zł, w tym: - zaliczka na ogrzewanie; - zaliczka na wodę (5m3 zimna woda, 3m3 ciepła woda) - fundusz remontowy; - wywóz nieczystości; - opłaty zarządcy. Dodatkowe opłaty to prąd według zużycia. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Zwroty tytułem centralnego ogrzewania w wysokości około 600/700 zł. Propozycja mieszkania skierowana dla osób chcących pozostać w bliskiej odległości od centrum , a zarazem cieszyć się spokojem panującym na osiedlu. Centralne ogrzewanie rozliczane indywidualnie poprzez licznik przypisany do mieszkania, kotłownia gazowa jedna na cały budynek. Telewizja kablowa i internet w infrastrukturze światłowodowej z firmy Gawex i Orange. Osiedle bardzo czyste i zadbane. Zapraszamy do oglądania. !!! Szczegółowe informacje dostępne są w biurze. Zapraszamy! Nr lic. zaw. 1169.

Hala magazynowa na sprzedaż, Koszalin
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Koszalin,

499 000 | 683 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 2105370

Obiekt - hala magazynowa o łącznej powierzchni 683m2. LOKALIZACJA. Budynek położony w Koszalinie przy ul. Papierniczej.Sąsiedztwo hali to inne zabudowania magazynowe, hale i obiekty przemysłowe. OPIS OBIEKTU. Obiekt jest zlokalizowany w pomieszczeniach byłej, przedwojennej papierni, rok budowy szacowany jest ok. 1900r.Hala znajduje się w ciągu innych pomieszczeń magazynowych.Obiekt jest I kondygnacyjnym budynkiem, którego główną część stanowi hala magazynowa, zaplecze socjalne, zaplecze biurowe. Budynek ten połączony jest z drugim budynkiem II - kondygnacyjnym, w którym znajduje się kotłownia z kotłem gazowym zapewniająca ogrzewanie i ciepłą wodę dla hali.Dotychczasowy sposób korzystania z nieruchomości: zakład introligatorski. KONSTRUKCJA BUDYNKU. Murowana. Ściany zewnętrzne o grubości 38 cm z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo - wapiennej, konstrukcję nośną stanowią słupy 40 x 40cm, podciąg żelbetowy o wymiarze 40x 45cm i żebra o wym. 30 x 32cm. W stropie zamontowane świetliki.Stan techniczny obiektu jest oceniany jako do odświeżenie/do remontu. UZBROJENIE TERENU. Obiekt jest wyposażony w instalacje: Wodną;Kanalizacyjną;Gaz;Energię elektryczną;Instalacja C.O. - kocioł gazowy. DOJAZD DO OBIEKTU. Dojazd do nieruchomości odbywa się poprzez ul. Papierniczą. Teren znajdujący się bezpośrednio przed halą stanowi własność Gminy Miasta Koszalina. W ramach posiadanego udziału w nieruchomości wspólnej - działce drogowej istnieje również alternatywny dojazd do budynku kotłowni od strony ul. Batalionów Chłopskich. CENA. Cena sprzedaży to 499.000,- zł. Brak możliwości odliczenia podatku Vat przy zakupie nieruchmości.

Działka budowlana, Koszalin, Osiedle Rokosowo.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo

869 000
nr oferty: 2105369

PIĘKNIE POŁOŻONY TEREN NA OŚ. ROKOSOWO - DZIERŻĘCINO. DZIAŁKA BUDOWLANA ! Opis nieruchomości - lokalizacja. Położenie: działka położona w rogu ulic Malinowej i Jagodowej na szybko rozwijającym się osiedlu domów 1-rodzinnych, w otoczeniu nowoczesne domy, Orlik, pętla autobusowa. Łączna powierzchnia terenu: 2.485 m2; teren składa się z trzech działek (brak możliwości sprzedaży pojedynczej działki). Nieopodal ściana lasu (odległość 75 m) oraz Jezioro Lubiatowo (odległość ok. 800 m). Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna, gazociąg i wodociąg - przebiega w drodze przy granicy działki; - kanalizacja - brak, konieczność wybudowania szamba; Działka jest rokrocznie koszona, pozostawiono jedynie pojedyncze drzewa. Teren jest w całości ogrodzony. Wzdłuż wschodniej granicy działki przebiega napowietrzna linia energetyczna. Możliwość zabudowy: Przeznaczenie w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, do 3 kondygnacji nadziemnych; trzecia kondygnacja nadziemna w poddaszu. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem RVa - grunty orne; Wjazd na teren posesji z ul. Malinowej i z ul. Jagodowej. Zarówno ul. Malinowa, jak i ul. Jagodowa są drogami miejskimi. Dojazd do działki. Ul. Malinowa to droga szutrowa. Ul. Jagodowa jest drogą obecnie nieużywaną. Atuty działki. - położenie na Osiedlu Rokosowo - Dzierżęcino; - sąsiedztwo nowych domów; - ciche i kameralne położenie; - dostępna komunikacja miejska; - blisko dostępny las, jezioro, Orlik; - dostępne uzbrojenie terenu. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Zapraszamy.

Dom blisko jeziora bukowego oraz morza
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DOM na SPRZEDAŻ

Bielkowo,

550 000 | 300 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 660314

Przestronny Dom wolnostojący położony w miejscowości Bielkowo, w gminie Sianów, w pobliżu miejscowości uzdrowiskowej Dąbki, posadowiony na działce o powierzchni 1775 ar. Nieruchomość idealnie nadaje się do komfortowego zamieszkiwania jak i prowadzenia działalności turystycznej, agroturystyki. Ze względu na swoją lokalizację tzn. bliskość do Jeziora Bukowo oraz morza właściciele co roku cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony turystów, którzy doceniają wygodę zapewnioną przez dobrze zorganizowane wnętrza oraz ciszę i spokój otoczenia.Budynek posiada trzy niezależne wejścia w tym jedno z piętra stanowiącego studio dla wczasowiczów. Rozkład pomieszczeń: Parter: - przestronny salon z biokominkiem i barkiem, - pokój gościnny,- pokój dzienny,- sypialnia,- łazienka z wanna i prysznicem, - kuchnia,- przedpokój, - kotłownia,- pralnia,- druga łazienka pełniąca rolę pomieszczenia socjalnego/technicznego,- kuchnia letnia z przytulnym tarasem. Piętro: - pokój,- łazienka,- pokój dla gości z antresolą i wyjściem na duży taras z zejściem do ogrodu, - korytarz.Istnieje możliwość zagospodarowania drugiej części poddasza. Budynek utrzymany w dobrym standardzie, solidnie wykończony i zbudowany, murowany, ocieplony, elewacja typu putz i klinkier, wymieniony dach na blachodachówkę. Stolarka okienna PCV ze szprosami, ozdobne, kute balustrady, taras wyłożony gresem. Schody wewnętrzne drewniane, zewnętrzne betonowe. W pokojach na podłodze panele, na korytarzach, kuchni i łazience terakota.Teren nieruchomości bardzo ładnie zagospodarowany, częściowo ogrodzony. Media: woda, prąd, ogrzewanie: piec węglowo-drzewny (ciepła woda - piec lub bojler elektryczny), szambo.W najbliższym sąsiedztwie budynki jednorodzinne, zabudowa siedliskowa, sklep spożywczy oraz przystanek autobusowy. Odległości:Koszalin - 20 km.Sianów- 11 km Dąbki (nad morzem)- 9 km Podatek roczny od nieruchomości 476 zł Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości. Adres wirtualnego spaceru: https://my.matterport.com/show/?m=4C1gEnwUXQm Zachęcamy również do zapoznanie się z naszą ofertą kredytową.Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Mieszkanie - Rosnowo
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Rosnowo,

275 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3701379

3 pokoje w Rosnowie na sprzedaż, zapraszamy na prezentację !!!! Już dziś zapraszamy Cię do malowniczo położonej miejscowości Rosnowo nad jeziorem Rosnowskim. To tu znajdziesz ciszę, spokój i relaks w codziennym życiu. Idealne miejsce dla amatorów pieszych wycieczek, sportów wodnych czy wędkarzy. Rosnowo posiada idealne zaplecze bytowe do mieszkania: liczne dyskonty spożywcze i przemysłowe, apteka, ośrodek zdrowia, szkoła, klub osiedlowy. Do Koszalina co dzień odjeżdża siec busów, nad morze 30 minut drogi.Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 60,14 m2 położony na 2 piętrze, trzeciej kondygnacji nadziemnej w budynku wielorodzinnym (blok).Lokalizacja : Rosnowo, gmina Manowo, woj. zachodniopomorskiePołożenie: II piętro, III kondygnacja Mieszkanie z piwnicą na poziomie -1.Lokal dwustronny, słoneczny składający się z: dużej, umeblowanej, jasnej kuchni, łazienki z wanną, przestronnego salonu w którym zmieścisz bez problemu stół jadalny, korytarza i dwóch sypialni.Mieszkanie gotowe do zamieszkania (bez umeblowania w pokojach i sprzętów w kuchni ), okna w mieszkaniu PCV, na podłogach panele i terakota. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu mieszkalnym w Rosnowie, w niedalekiej odległości od jeziora Rosnowskiego (część nadbrzeża zagospodarowana rekreacyjnie przez gminę, kąpielisko, plaża), w pobliżu lasów i w niedalekiej odległości od budowanej trasy szybkiego ruchu S11. Ogromnym atutem miejscowości, a tym samym oferowanego lokalu jest jego położenie nad jeziorem Rosnowskim. Gmina zadbała o rekreację dla mieszkańców i stworzyła urokliwe miejsce przy plaży kąpielowej. Liczne ścieżki rowerowe, szlaki kajakowe, łowiska rybne, sklepy, poczta, apteka, szkoła i przedszkole, lodziarnie i słynna kolej wąskotorowa do Koszalina.Bardzo dobry dojazd do Koszalina oraz miejscowości nadmorskich np.: Koszalin- 22kmMielno - 35kmŁazy - 40kmKołobrzeg - 65km.Ogrzewanie oraz ciepła woda z kotłowni lokalnej ogrzewającej całe osiedle w Rosnowie. Woda gminna.Czynsz do wspólnoty: 640złOglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu z pośrednikiem, szybkie wydanie.Zapraszamy na prezentację, oglądnij, zarezerwuj i kup.Pomagamy w uzyskaniu finansowania kredytowego na zakup nieruchomości.

Dom wolno stojący - Trawica
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DOM na SPRZEDAŻ

Trawica,

2 300 000 | 560 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 1001381

Oferta nieruchomości - Dworek/Pałac z potencjałemLokalizacja: Trawica, Gmina SianówNr działki: 73/7, Obręb KarnieszewiceRodzaj obiektu: Dworek/PałacDotychczasowe użytkowanie: Mieszkalne, Hobbyroom Charakterystyka budynku:- Rok budowy: 2000- Konstrukcja: Murowana- Stan zaawansowania budynku: Wykończony + Ewentualne adaptacje- Ilość kondygnacji: 2- Wysokość pomieszczeń: Salon 3,48 m, Mieszkanie 2,80 m- Materiał ścian: Cegła Media: woda, prąd, szamboOgrzewanie: Kominek x2, pellet - piec z dwoma systemami, ogrzewanie podłogowe z piecaŹródło C.W.: Bojler elektryczny (+ pellet) Okna: Drewniane nowego typuInstalacje: 220/380, kominek bez płaszcza wodnego, wentylacja Powierzchnia całkowita: 560 m2 Powierzchnia działki: 10,080 m2Forma własności działki: Własność Zagospodarowanie działki:- Krzewy- Stare drzewa- Nasadzenia Dojazd:- Droga utwardzona, asfaltowa- Planowany drugi wjazd gospodarczy Składniki kompleksu obiektów:- Warsztat- Szopa Struktura budynku:- Parter: 6 pokoi + (z możliwością rozbudowy)- Piętro (strych) do adaptacji (poddasze ok. 400 m2)- 2x Kuchnie- 2x Łazienki Cena oferowana (z VAT-em / z wyposażeniem): 2 300 000 PLN Dostępne instalacje w budynku:- Wodociąg komunalny- Wodociąg wiejski- Szambo Możliwe przeznaczenie:- Mieszkalne- Gastronomiczne- Hotel- Potencjał na różne działalności usługowe Położenie:- Malownicza, ponad hektarowa polana śródleśna- Ok. 14 km od Koszalina- Blisko trasy A6 (Koszalin-Gdańsk)- Idealne na zajazd, motel, agroturystykę, dom weselny i więcej! Dodatkowe informacje:- Budynek murowany z ytonga i czerwonej cegły- Dach: gont papowy + papa- Ogrzewanie: Kocioł na biomasę (pellet) - dwubiegowy- Obiekt chroniony- Woda lokalna- Szambo- Telefon- Ogrzewanie etażowe z zasobnikiem na pellet Powierzchnia użytkowa do dowolnej aranżacji! Na oglądanie umawia Pośrednik (792 763 241). Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje wiele możliwości! Nie przegap tej okazji!

Perełka w Niekłonicach z 2015 r. na nowym osiedlu
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Niekłonice

1 349 000 | 154 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 5001431

Jeśli szukasz domu niedaleko miasta, który zapewni Ci wypoczynek po pracy, a jednocześnie zagwarantuje bliskość miejskiej infrastruktury to mamy coś dla Ciebie !Prezentujemy ponadczasowy dom z 2015 roku, położony na atrakcyjnym, nowym osiedlu w Niekłonicach, tuż obok ogródków działkowych. Dom powierzchni użytkowej ok. 141 m2, w tym garaż o powierzchni 23 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni 998 m2.Na parterze mieści się praktycznie tapicerowany wiatrołap, korytarz, duża kuchnia, salon z wyjściem na taras, pokój, łazienka z sauną parową, kotłownia z pralnią oraz garaż. Na poddaszu mamy korytarz, 3 pokoje, w tym dwa z balkonami francuskimi, a jeden z wyjściem na balkon i duży taras oraz kolejną łazienkę, tym razem z wanną spa. Dom wykonany w energooszczędnej technologii na szkielecie drewnianym. Mikroklimat wnętrza budynku niemożliwy do uzyskania w innych technologiach. Drewno, jako materiał naturalny pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, nie zawiera substancji alergicznych. Dodatkowo posiada doskonałe właściwości akustyczne i izolacyjne, ponieważ współczynnik przewodzenia ciepła jest 15 razy mniejszy niż betonu i około 50 razy mniejszy niż stali.Dom budowany dla siebie więc wykończony przy użyciu dobrej klasy materiałów. Ogrzewanie gazowe, alternatywnie kominek tradycyjny. Ogrzewanie podłogowe rozprowadzone na całej powierzchni parteru i w górnej łazience z indywidualnymi sterownikami w każdym z pomieszczeń. Wszystkie media gminne poza wodą (własna studnia).Z udogodnień na parterze zamontowano klimatyzację, która chłodzi w upalne dni, a zimową porą jest dodatkowym źródłem ogrzewania. We wszystkich pokojach rozprowadzona sieć TV/internet. Internet ze światłowodu. Budynek wyposażony w fotowoltaikę więc rachunki za energię są symboliczne. W budynku zamontowano również uzdatniacz wody oraz rozprowadzono instalację alarmową pod zamontowanie czujek i centralki wedle osobistych upodobań.Największym atutem nieruchomości jest piękny, systematycznie pielęgnowany ogród. Znajdują się tu kwiaty, byliny, krzewy ozdobne, jak i drzewka owocowe. Nie sposób tego wszystkiego opisać słowami. Trzeba to po prostu zobaczyć ! Na działce znajduje się również szklarnia i domek narzędziowy. Wszystko starannie przemyślane i zagospodarowane. Działka sprzedawana wraz z udziałem w wewnętrznej drodze dojazdowej. Jeśli szukasz funkcjonalnego domu na obrzeżach Koszalina to zapraszamy ! Gwarantujemy, że ten dom zauroczy każdego. Oferta na wyłączność. Oglądanie z Pośrednikiem, po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Działka - Chłopy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chłopy, Chłopy

494 550
nr oferty: 0801988

2 działki zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości Chłopy, w odległości ok 550 m od morza. Niewiele jest już nadmorskich miejscowości, które oferują kameralną atmosferę i prawdziwy odpoczynek od tłumów. Jedną z nich są Chłopy - oddalone od Sarbinowa zaledwie 2 km, są wspaniałym miejscem dla każdego poszukującego relaksu nad Bałtykiem. Nieruchomości w kształcie prostokąta o powierzchni 1099m2 ( szer. ok 28m x 39m) i 1390m2 ( szer. ok 28m x 49,5m) , teren płaski, nie ogrodzony. Cena 450 zł/m2 tj. działka o pow. 1099m2 - 494.550 zł , działka o pow. 1390m2 - cena 625.500 zł Istnieje możliwość zakupu każdej działki osobno. Dojazd do działki - część droga asfatową, część utwardzoną. Media - woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy działce. Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. W MPZP działki na sprzedaż oznaczona symbolem II.17.MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej Ustalenia dla terenów oznaczonych na załączniku do uchwały symbolem II. 10.MN/U, II.11.MN/U, II.12.MN/U, II.13.MN/U, II.17.MN/U. 1. Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej: 1) zabudowę mieszkaniową dopuszcza się wyłącznie w formie zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej; 2) zabudowę usługową dopuszcza się w formie zabudowy wolnostojącej; 3) dopuszcza się funkcje usługowe towarzyszące zabudowie mieszkaniowej: a) turystyczne z wykluczeniem lokalizacji kempingów i pól namiotowych, b) usługi handlu i gastronomii; 4) wyklucza się lokalizację budynków rekreacji indywidualnej oraz obiektów wczasowych w formie zespołów budynków letniskowych. 2. Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: 1) ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy: a) wyznaczone przez istniejącą zabudowę, zgodnie z rysunkiem planu, b) w odległości nie mniej niż 6 m od dróg publicznych, wewnętrznych i dojazdów; 2) parametry zagospodarowania terenu: a) wskaźnik powierzchni zabudowy: nie więcej niż 25% powierzchni działki budowlanej, b) powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 50% powierzchni działki budowlanej; 3) parametry zabudowy: a) wysokość zabudowy: - dla budynków mieszkalnych i usługowych: nie więcej niż 10 m, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 6,0 m, b) liczba kondygnacji: - dla budynków mieszkalnych i usługowych: nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 1 kondygnacja nadziemna, c) intensywność zabudowy: nie mniej niż 0,1 i nie więcej niż 0,5, Dziennik Urzędowy Województwa Zachodniopomorskiego - 25 - Poz. 3445 d) parametry dachu: - dach dwuspadowy lub wielospadowy o głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kątem, dopuszcza się dachy płaskie w formie tarasów, - kąt nachylenia połaci: 30°-45°, - główna kalenica dachu równoległa lub prostopadła do ulicy, z której odbywa się wjazd na działkę, - dopuszcza się zachowanie dachów o parametrach niezgodnych z ustaleniami planu istniejących w dniu uchwalenia planu, e) szerokość elewacji frontowej budynku: dowolna; 4) zasady lokalizacji zabudowy przy granicy działki: wyklucza się lokalizację zabudowy bezpośrednio przy granicy działki; 5) wyklucza się lokalizację dwóch lub więcej budynków mieszkalnych na jednej działce budowlanej. 3. Szczegółowe zasady i warunki podziału nieruchomości: 1) powierzchnia nowo projektowanej działki budowlanej: nie mniej niż 1000 m2; 2) szerokość frontu nowo projektowanej działki budowlanej: nie mniej niż 20 m; 3) kąt położenia granic działki w stosunku do pasa drogowego: w przedziale od 70° do 110°; 4) dopuszcza się realizację zabudowy na mniejszych działkach budowlanych, istniejących w momencie wejścia w życie planu, w tym pomniejszonych wskutek wydzielenia gruntu pod drogi na podstawie ustaleń planu. 4. Szczególne warunki zagospodarowania terenów oraz ograniczenia w ich użytkowaniu: 1) tereny znajdują się w strefie ochrony ekspozycji wsi Chłopy, oznaczonej graficznie na rysunku planu, obowiązują ustalenia zawarte § 10 uchwały; 2) na terenie oznaczonym jako II.10.MN/U, II.17.MN/U znajdują się strefy ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych `WIII`, dla których obowiązują ustalenia zawarte § 10 uchwały; 3) tereny położone są w obszarze chronionego krajobrazu `Koszaliński Pas Nadmorski`, dla którego obowiązują ustalenia zawarte w § 9 uchwały. W najbliższym sąsiedztwie - działki zabudowane domkami letniskowymi, budownictwo jednorodzinne. Działka leży 5 min.do jednej z najdłuższych i najładniejszych ścieżek rowerowych - trasa R10- dojazd do Mielna, Sarbinowa, Kołobrzegu. Jeśli zainteresowała Cię oferta, zapraszamy do kontaktu. Lic. zaw. 3240

Nowa niższa cena! Bezczynszowe mieszkanie, 3 pok.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Barwice,

184 000 | 55 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 750137

MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA PARTERZE. BARWICE UL. ZWYCIĘZCÓW. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na parterze niskiego bloku mieszkalnego na obrzeżach miasta, w otoczeniu lasu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w tym jeden z balkonem, kuchni, łazienki i przedpokoju. Media:- energia elektryczna;- wodociąg miejski;- kanalizacja miejska;- gaz - kuchenka na butlę gazową w kuchni;- ogrzewanie i ciepła woda własne, piec na ekogroszek.W mieszkaniu znajduje się bezprzewodowy programowany regulator temperatury, który ułatwia dostosowanie ustawień do różnych potrzeb i pór dnia i pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury w pomieszczeniach. Sterownik ten pozwala na oszczędność energii w nocy czy w okresach mniejszego użytkowania pomieszczenia.Do lokalu mieszkalnego przynależą:- piwnica o pow. ok. 10,41 m2;- piwnica o pow. ok. 11,01 m2;- kotłownia o pow. ok. 3,40 m2.W cenie mieszkania uwzględnione są również:- garaż z kanałem o pow. ok. 22 m2, w użytkowaniu wieczystym, położony na działce nr 5/35 o pow. 77 m2;- działka gruntu nr 5/32 o pow. 676 m2, we współużytkowaniu wieczystym, wykorzystana jako miejsce na plac zabaw i miejsce rekreacji dla mieszkańców;- działka gruntu nr 5/22 o pow. 266 m2, we współużytkowaniu wieczystym. Wraz z mieszkaniem do sprzedaży oferujemy działkę gruntu o pow. 2057 m2 (użytkowanie wieczyste) za kwotę 30 000 zł. Na działce znajdują się: drzewka owocowe - jabłonie, grusze, czereśnie; drewniana altana o pow. około 13 m2 ogrzewana piecykiem. W drugiej części działki jest staw o wymiarach 12 m x 15 m i głębokości 3 m wyłożony plandeką, brzegi zabezpieczone dużymi kamykami i drobnym grysem, zarybiony w sierpniu 2023 r gatunkami ryb: karpie, jesiotry, karasie. Na działkę jest doprowadzony prąd z mieszkania. Podatek od całej nieruchomości wynosi ok. 450 zł/rok. Zapraszamy na prezentację. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Obiekt - Koszalin
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM
oferta aktualna

OBIEKT na WYNAJEM

Koszalin,

3 500 | 71 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 700407

Na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na kancelarię adwokacką, radcy prawnego, notariusza, syndyka, komornika. Sąsiedztwo sądów sprzyja prowadzeniu ww. działalności. Lokal o łącznej pow. użytkowej 71,31 m2 składający się z 3 pokoi i pomieszczenia socjalno-gospodarczego (może być kolejnym pokojem na biuro), łazienki z WC, przedpokoju - wysoki parter. Do lokalu przynależą dwie piwnice. Dwa niezależne wejścia do lokalu - bezpośrednio od ulicy Waryńskiego i z tyłu budynku, z klatki schodowej ("od podwórka"). Budynek, w którym znajduje się lokal, położony jest obok Sądu Okręgowego. Aktualnie jest wykorzystany na prowadzenie kancelarii radcy prawnego. W pobliżu budynku znajdują się parkingi płatne i nieodpłatne; w bliskiej odległości są przystanki autobusowe MZK. Lokal do wynajęcia z pełnym wyposażeniem w meble i sprzęt typu kserokopiarka/drukarka (A-3, A-4). Czynsz najmu: 3 500,00 zł brutto (bez VAT; rachunek); Opłaty eksploatacyjne: 1 324,00 zł miesięcznie, płatne na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej "NASZ DOM", w tym: woda i ścieki, wywóz odpadów komunalnych, zaliczka na centralne ogrzewanie (miejskie); dodatkowe opłaty: energia elektryczna. Kaucja zabezpieczająca przy zawarciu umowy najmu: 5 000,00 zł. Wydanie lokalu: od dnia 1 lipca 2024 r. Oferta na wyłączność. Prezentacja lokalu z pośrednikiem prowadzącym.

2 pokojowe z dużą loggią na II piętrze!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,

379 000 | 52 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2105368

Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez cudzoziemców. Polecamy ładne dwupokojowe mieszkanie położone na II piętrze w budynku czteropiętrowym przy ul. Spasowskiego w Koszalinie.Powierzchnia mieszkania wynosi 52 m2 i składają się na nią: salon z wyjściem na dużą loggię, sypialnia, duża kuchnia, łazienka, osobne WC oraz przedpokój. Mieszkanie jest jasne, przestronne, ma bardzo funkcjonalny układ. Na podłogach położone są piękne parkiety, kuchnia, łazienka, WC i przedpokój wykończone glazurą i terakotą. Wszystkie okna plastikowe z północno-południową wystawa okienną. W cenie mogą pozostać stałe zabudowy łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Opłaty:Czynsz do spółdzielni wynosi około 688 zł w tym między innymi:- zaliczka na CO,- utrzymanie części wspólnych,- wywóz nieczystości,- opłaty administracyjne,- gaz,Dodatkowe opłaty to woda oraz energia elektryczna według zużycia.Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. LokalizacjaMieszkanie położone jest na osiedlu z bogatą infrastrukturą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy tu szkoły, przedszkola, dyskonty spożywcze, przychodnie, przystanki autobusowe, Górę Chełmską, Aquapark. Lokalizacja bardzo chętnie wybierana przez mieszkańców Koszalina. Wydanie mieszkania listopad 2024 roku. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.

Dom szeregowy - Nowe Bielice
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DOM na SPRZEDAŻ

Nowe Bielice, Hiacyntowe Ogrody

690 000 | 110 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 3701378

JUŻ GOTOWE !! ZAPRASZAMY DO ZAPOZANIANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWYCH DOMÓW W ZABUDOWIE SZEREGOWEJOsiedle Hiacyntowe zaprasza! Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia! W bryle budynku garaż jednostanowiskowy!- Oferujemy do sprzedaży szeregówki na nowo powstającym osiedlu w Nowych Bielicach!!!- Osiedle z pełną infrastrukturą, spójne architektonicznie.- Osiedle o nowoczesnym designie oferuje budynki o ciekawie zaprojektowanej architekturze z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. Proste bryły budynków z płaskim dachem gwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni na parterach i Pietrach. Pełna wysokość na każdej kondygnacji ( brak skosów).- W bryle każdego dwukondygnacyjnego budynku zaprojektowano na parterze jednostanowiskowy garaż z bramą segmentową wjazdową zaopatrzoną w pełną automatykę.- Budynki oddawane w stanie deweloperskim- Każdy budynek posadowiony na własnościowej działceMetoda budowania:Budynki wybudowane metodą tradycyjną. Ściany fundamentowe żelbetowe, ściany konstrukcyjne murowane, stropy monolityczne, dach płaski ocieplony styropianem pokryty papą,; ocieplenie: elewacja 20cm styropian, dach od 20-30 cm styropian, posadzki parteru 28cm styropian, posadzka pietra 5cm styropian,Posadzki cementowe, tynki gipsowe kat. III wykonane na mokro, drzwi zewnętrzne wejściowe, brama garażowa segmentowa, instalacje elektryczne podtynkowe, inst. Wod -kan, co i cwu z pieca dwufunkcyjnego gazowego.- Media: Woda i kanalizacja z sieci gminnej, gaz z sieci, energia.Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110,13 m2. Rozkład pomieszczeń:Parter: wiatrołap (2,07 m2), garderoba (1,70 m2) salon z jadalnią (25,87 m2), komunikacja (3 m2), WC (1,34 m2), kuchnia (5,37 m2), garaż (17,75 m2).Piętro: komunikacja (7,92 m2), 4 pokoje (10,97 m2; 10,04 m2; 8,70 m2; 11,12 m2), łazienka (4,28 m2)- Budynki bezczynszowe, pełna własność w gruncie!.Lokalizacja:Całe osiedle obejmować będzie docelowo 40 budynków, dojazd do osiedla drogą asfaltową na osiedlu droga wewnętrzna wyłożona polbrukiem.Bardzo atrakcyjna lokalizacja gwarantuje nowym właścicielom ciszę i spokój z dala od natężenia ruchu i hałasu7 km od centrum Koszalina3 km od trasy S615 km od Morza BałtyckiegoZaprojektuj swoją przestrzeń na etapie prac budowlanych, do dyspozycji klientów gotowe aranżacje wykonane przez biuro architekta wnętrz!Podana cena, jest ceną brutto zawierającą podatek 8% VAT, kupujący zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 2% Zapraszamy po więcej informacji w biurze.Zapraszamy na prezentacje budynków w odsłonie deweloperskiej jak również w wersji wykończonej.

Dom szeregowy - Koszalin
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Hiacyntowe Ogrody

680 400 | 110 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 3701377

JUŻ GOTOWE !! ZAPRASZAMY DO ZAPOZANIANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWYCH DOMÓW W ZABUDOWIE SZEREGOWEJOsiedle Hiacyntowe zaprasza! Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia! W bryle budynku garaż jednostanowiskowy!- Oferujemy do sprzedaży szeregówki na nowo powstającym osiedlu w Nowych Bielicach!!!- Osiedle z pełną infrastrukturą, spójne architektonicznie.- Osiedle o nowoczesnym designie oferuje budynki o ciekawie zaprojektowanej architekturze z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. Proste bryły budynków z płaskim dachem gwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni na parterach i Pietrach. Pełna wysokość na każdej kondygnacji ( brak skosów).- W bryle każdego dwukondygnacyjnego budynku zaprojektowano na parterze jednostanowiskowy garaż z bramą segmentową wjazdową zaopatrzoną w pełną automatykę.- Budynki oddawane w stanie deweloperskim- Każdy budynek posadowiony na własnościowej działceMetoda budowania:Budynki wybudowane metodą tradycyjną. Ściany fundamentowe żelbetowe, ściany konstrukcyjne murowane, stropy monolityczne, dach płaski ocieplony styropianem pokryty papą,; ocieplenie: elewacja 20cm styropian, dach od 20-30 cm styropian, posadzki parteru 28cm styropian, posadzka pietra 5cm styropian,Posadzki cementowe, tynki gipsowe kat. III wykonane na mokro, drzwi zewnętrzne wejściowe, brama garażowa segmentowa, instalacje elektryczne podtynkowe, inst. Wod -kan, co i cwu z pieca dwufunkcyjnego gazowego.- Media: Woda i kanalizacja z sieci gminnej, gaz z sieci, energia.Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110,13 m2. Rozkład pomieszczeń:Parter: wiatrołap (2,07 m2), garderoba (1,70 m2) salon z jadalnią (25,87 m2), komunikacja (3 m2), WC (1,34 m2), kuchnia (5,37 m2), garaż (17,75 m2).Piętro: komunikacja (7,92 m2), 4 pokoje (10,97 m2; 10,04 m2; 8,70 m2; 11,12 m2), łazienka (4,28 m2)- Budynki bezczynszowe, pełna własność w gruncie!.Lokalizacja:Całe osiedle obejmować będzie docelowo 40 budynków, dojazd do osiedla drogą asfaltową na osiedlu droga wewnętrzna wyłożona polbrukiem.Bardzo atrakcyjna lokalizacja gwarantuje nowym właścicielom ciszę i spokój z dala od natężenia ruchu i hałasu7 km od centrum Koszalina3 km od trasy S615 km od Morza BałtyckiegoZaprojektuj swoją przestrzeń na etapie prac budowlanych, do dyspozycji klientów gotowe aranżacje wykonane przez biuro architekta wnętrz!Podana cena, jest ceną brutto zawierającą podatek 8% VAT, kupujący zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 2% Zapraszamy po więcej informacji w biurze.Zapraszamy na prezentacje budynków w odsłonie deweloperskiej jak również w wersji wykończonej.

Dom szeregowy - Koszalin
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Hiacyntowe Ogrody

680 400 | 110 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 3701376

JUŻ GOTOWE !! ZAPRASZAMY DO ZAPOZANIANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWYCH DOMÓW W ZABUDOWIE SZEREGOWEJOsiedle Hiacyntowe zaprasza! Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia! W bryle budynku garaż jednostanowiskowy!- Oferujemy do sprzedaży szeregówki na nowo powstającym osiedlu w Nowych Bielicach!!!- Osiedle z pełną infrastrukturą, spójne architektonicznie.- Osiedle o nowoczesnym designie oferuje budynki o ciekawie zaprojektowanej architekturze z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. Proste bryły budynków z płaskim dachem gwarantują maksymalne wykorzystanie przestrzeni na parterach i Pietrach. Pełna wysokość na każdej kondygnacji ( brak skosów).- W bryle każdego dwukondygnacyjnego budynku zaprojektowano na parterze jednostanowiskowy garaż z bramą segmentową wjazdową zaopatrzoną w pełną automatykę.- Budynki oddawane w stanie deweloperskim- Każdy budynek posadowiony na własnościowej działceMetoda budowania:Budynki wybudowane metodą tradycyjną. Ściany fundamentowe żelbetowe, ściany konstrukcyjne murowane, stropy monolityczne, dach płaski ocieplony styropianem pokryty papą,; ocieplenie: elewacja 20cm styropian, dach od 20-30 cm styropian, posadzki parteru 28cm styropian, posadzka pietra 5cm styropian,Posadzki cementowe, tynki gipsowe kat. III wykonane na mokro, drzwi zewnętrzne wejściowe, brama garażowa segmentowa, instalacje elektryczne podtynkowe, inst. Wod -kan, co i cwu z pieca dwufunkcyjnego gazowego.- Media: Woda i kanalizacja z sieci gminnej, gaz z sieci, energia.Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110,13 m2. Rozkład pomieszczeń:Parter: wiatrołap (2,07 m2), garderoba (1,70 m2) salon z jadalnią (25,87 m2), komunikacja (3 m2), WC (1,34 m2), kuchnia (5,37 m2), garaż (17,75 m2).Piętro: komunikacja (7,92 m2), 4 pokoje (10,97 m2; 10,04 m2; 8,70 m2; 11,12 m2), łazienka (4,28 m2)- Budynki bezczynszowe, pełna własność w gruncie!.Lokalizacja:Całe osiedle obejmować będzie docelowo 40 budynków, dojazd do osiedla drogą asfaltową na osiedlu droga wewnętrzna wyłożona polbrukiem.Bardzo atrakcyjna lokalizacja gwarantuje nowym właścicielom ciszę i spokój z dala od natężenia ruchu i hałasu7 km od centrum Koszalina3 km od trasy S615 km od Morza BałtyckiegoZaprojektuj swoją przestrzeń na etapie prac budowlanych, do dyspozycji klientów gotowe aranżacje wykonane przez biuro architekta wnętrz!Podana cena, jest ceną brutto zawierającą podatek 8% VAT, kupujący zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 2% Zapraszamy po więcej informacji w biurze.Zapraszamy na prezentacje budynków w odsłonie deweloperskiej jak również w wersji wykończonej.