zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działka budowlana - Szczecinek os. Raciborki
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Szczecinek,

210 000 | 1772 m2
nr oferty: 0506164

DZIAŁKA BUDOWLANA NA OBRZEŻACH MIASTAOS. RACIBORKI SZCZECINEK UL. CZWARTAKÓW Działka budowlana nr 46/2 o pow. 1 772 m2 położona na os. Raciborki w Szczecinku. Działka jest ogrodzona płotem betonowym. W planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 12,MN,U - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług.Określono następujące zasady zagospodarowania terenu i kształtowania zabudowy:a) budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki mieszkalno-usługowe,b) dopuszcza się dodatkowo, poza budynkami, o których mowa w lit. a, budynki usługowe, budynki garażowe, gospodarcze lub garażowo-gospodarcze, pod warunkiem zlokalizowania dowolnego z budynków wymienionych w lit. a,c) wysokość budynków:- do 11 m - w przypadku budynków, o których mowa w lit. a i budynków usługowych,- do 5 m - w przypadku budynków, o których mowa w lit. b, z wyłączeniem budynków usługowych,d) liczba kondygnacji nadziemnych:- do dwóch - w przypadku budynków, o których mowa w lit. a i budynków usługowych,- jedna - w przypadku budynków, o których mowa w lit. b, z wyłączeniem budynków usługowych,e) geometria dachów - dowolne, f) powierzchnia zabudowy - do 60% powierzchni działki budowlanej,g) maksymalna intensywność zabudowy - 1,80,h) powierzchnia biologicznie czynna - co najmniej 30% powierzchni działki budowlanej,i) linie zabudowy nieprzekraczalne - zgodnie z rysunkiem planu,j) zakaz lokalizacji więcej niż jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub mieszkalno-usługowego na działce budowlanej,k) dopuszcza się, z uwzględnieniem linii zabudowy, lokalizację budynków: garażowych, gospodarczych lub garażowo-gospodarczych ścianą bez otworów okiennych i drzwiowych bezpośrednio przy granicy działki budowlanej lub w odległości 1,5 m,l) dopuszcza się lokalizację budynków, o których mowa w lit. a, w formie zabudowy bliźniaczej lub szeregowej,Dojazd drogą utwardzoną - ul. Czwartaków, ok. 140 m od drogi asfaltowej. Klasy gruntów: grunty orne RIVb (0,1479ha), RV (0,293ha); Przed wybudowaniem budynków działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Media: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja w drodze dojazdowe- ul. Czwartaków . Kupujący bez prowizji!Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Duże mieszkanie 3 pokojowe. I piętro.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,

350 000 | 86 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0506165

3 POKOJOWE MIESZKANIE NA 1 PIĘTRZE SZCZECINEK UL. WARCISŁAWA IV. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 85,67m2, położony na pierwszym piętrze kamienicy.Mieszkanie składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 22,50m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okna drewniane; - Pokój (ok. 24,00m2) - podłoga drewniana, gładzie malowane, okna drewniane; - Pokój (ok. 17,30m2) - podłoga drewniana, gładzie malowane, szafa w zabudowie, okno pcv; - Kuchnia (ok. 11,00m2) - terakota, gładzie malowane, w części roboczej glazura, meble kuchenne, okno pcv; - Łazienka (ok. 6,00m2) - terakota, glazura, wanna, muszla, umywalka, gazowy podgrzewacz wody "Junkers", okno pcv; - Przedpokój (ok. 7,70m2) - terakota, gładzie malowane, domofon.Właściciel korzysta z 2 pomieszczeń w piwnicy oraz ze wspólnego strychu. Ciepła woda: gazowy podgrzewacz wody w łazience. Brak ogrzewania w mieszkaniu- kamienica podłączona do MEC (przyłącza na klatce schodowej). Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem mieszkania oraz do obejrzenia na żywo.

Stylowe 3 pokoje z loggią na parterze - Reymonta!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,

409 000 | 55 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 600751

3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - Reymonta! Przedstawiamy gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku, położonego przy ul. Reymonta. Nieruchomość o powierzchni 54,6m2 składa się z salonu z wyjściem na loggię, przestronnej sypialni, garderoby, trzeciego pokoju o dowolnym przeznaczeniu, osobnej kuchni z oknem, efektownej łazienki, oddzielnej toalety i przedpokoju. Do mieszkania przynależy 10-metrowa piwnica. Lokal prezentuje naprawdę bardzo dobry standard wykończenia, całość wystroju idealnie do siebie pasuje, kolorystyka wnętrz bazuje na kontraście ciemniejszych dodatków z jasnymi barwami dominującymi we wszystkich pomieszczeniach. Kuchnia posiada piękną i funkcjonalną zabudowę pod wymiar, obejmującą cały niezbędny sprzęt AGD. Łazienkę wyposażono w kabinę prysznicową, jej projekt jest zdecydowanie nietuzinkowy, a przy tym niezwykle elegancki. Sypialnię wyróżnia przyległa do niej pojemna i estetycznie urządzona garderoba. Całość zabudowy stałej widocznej na zdjęciach pozostaje w cenie nieruchomości. Lokal posiada podłączenie do ciepłej wody z sieci miejskiej i rozprowadzone centralne ogrzewanie. Czynsz do spółdzielni zamykał się dotychczas w kwocie ok.630zł i zawierał zaliczkę na c.o., ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, koszty zarządu, utrzymania części wspólnych czy wywozu nieczystości. Dodatkowo dochodzą opłaty za zużytą energie elektryczną i gaz (do kuchenki). Lokalizacja mieszkania ma sporo zalet. Przede wszystkim w najbliższej okolicy znajdują się popularne markety, sklepy osiedlowe, a także co istotne dla rodzin z dziećmi - placówki opiekuńcze i edukacyjne oraz place zabaw. Osiedle jest zadbane, przyjazne, bezpieczne, pełne zieleni oraz dobrze skomunikowane z resztą miasta. Odległość od centrum miasta jest na tyle niewielka, że dojazd samochodem to kwestia kilku minut. Prezentowaną nieruchomość możemy śmiało określić jako komfortową i bardzo atrakcyjną wizualnie, dodatkowo świetnie położoną, posiadającą wszelkie poszukiwane atrybuty, mające znaczenie dla osób ceniących sobie estetykę, jakość, wygodę i niepowtarzalny styl. Jeśli więc poszukujesz właśnie takich cech, masz wysokie oczekiwania i chcesz korzystnie zainwestować, nie czekaj!!! Skontaktuj się z nami - czasami kilka minut potrafi odmienić nasze życie, tak może stać się i tutaj!!!

Efektowne i nowoczesne 3pokoje z loggią-Bukowa!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Bukowe

395 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 600749

Gustownie i nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z loggią w super lokalizacji - ul. Bukowa! Prezentujemy niezwykle stylowe i wysmakowane trzypokojowe mieszkanie o dwustronnej wystawie okiennej, usytuowane na trzecim piętrze w bloku przynależnym do skrajnie północnej, położonej pod lasem części Koszalina, przy ul. Bukowej. Możliowść zakupu przez Obcokrajowców! Nieruchomość o powierzchni 59,3m2 została wykończona w bardzo dobrym, wręcz wysokim standardzie, z klasą i prawdziwym wyczuciem estetyki. W skład lokalu wchodzi: - interesująco, a zarazem efektownie zaaranżowany salon z wyjściem na loggię; - funkcjonalny pokój komputerowy; - sypialnia dziecięca; - osobna ekskluzywna kuchnia z oknem; - niebanalnie zaprojektowana łazienka; - prezentująca ten sam styl toaleta; - łączący wszystkie pomieszczenia w spójną całość przestronny przedpokój. Do mieszkania przynależy oczywiście piwnica. Nieruchomość posiada wszystkie najważniejsze cechy - podłączenie do ciepłej wody z sieci miejskiej, rozprowadzone centralne ogrzewanie, okna PCV. Natomiast o to, by w każdym innym aspekcie lokal był przykładem perfekcjonizmu, zadbali już sami właściciele. Całość zabudowy stałej, w tym kuchnia wraz z wyposażeniem, pozostaje w cenie mieszkania. Meble, dodatki i sprzęt poza tą zabudową, właściciel pozostawia do uzgodnienia. Czynsz do spółdzielni w wysokości 757zł obejmuje zaliczkę na ogrzewanie, gaz w ryczałcie, zaliczkę na fundusz remontowy, koszty utrzymania części wspólnych, koszty gospodarowania odpadami. Opłaty dodatkowe wynikają z rozliczenia ze zużytej wody i energii elektrycznej. Lokalizacja mieszkania daje tak wiele korzyści, że tylko pozazdrościć ich mogą pozostałe rejony miasta! Na wyciągnięcie ręki las, Aquapark, hala widowiskowo-sportowa, wszystkie możliwe sklepy, przychodnie, place zabaw, wszystkie instytucje związane z opieką i edukacją dzieci i młodzieży, przystanki MZK, lokale usługowe, popularne wśród koszalinian punkty gastronomiczne i naprawdę wiele innych udogodnień. Osoby, które raz zamieszkały to osiedle, nigdy nie chcą go już opuścić, a to na pewno nie przypadek. Jeśli masz wyrafinowany gust, cenisz sobie estetykę i jakość, lubisz otaczać się pięknem, a do tego zależy Ci na dostępie do możliwie najpełniejszej infrastruktury pomimo mieszkania na uboczu miasta - mamy dokładnie to, czego szukasz!!! Dodatkowo przy wszystkich zaletach oferowanego lokalu, zaproponowana przez właścicieli cena jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjna!!! TU NIE MA NAWET CHWILI DO STRACENIA!!! NIE CZEKAJ, ZADZWOŃ LUB NAPISZ!!!

Mieszkanie na I piętrze (na weekendy i do stałego zamieszkania)
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,

161 000 | 36 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0506163

BORNE SULINOWO - IDEALNA KAWALERKA NA WCZASY I DO STAŁEGO ZAMIESZKANIA, TANIA W UTRZYMANIU, NA PIERWSZYM PIĘTRZE W LEŚNYM MIASTECZKU. Bardzo ładne, zadbane mieszkanie do wykorzystania weekendowego (sezonowego) lub do stałego zamieszkania: - kawalerka o pow. 35,92 m2: - położona na I piętrze,- z umeblowaniem i wypsażeniem; - w budynku "koszarowym". W KW lokal opisany jest jako lokal mieszkalny: pomieszczeńa - 4, komórka - 1. Opis mieszkania: - pokój - panele podłogowe, na ścianach gładź, wyposażenie ( w tym m.in. łóżko, meble ratanowe, biurko, sprzęt rtv); - kuchnia - terakota, glazura, kuchenka elektryczna, zlewozmywak, meble kuchenne, okap, lodówka, stół narożnik, taborety; - łazienka z wc - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka z szafką, muszla, lustro, pralka, podgrzewacz wody ; - przedpokój - terakota, szafa, meble przedpokojowe. Okna pcv. Ogrzewanie elektryczne i ciepła woda z przepływowego podgrzewacza wody. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 170 zł (w tym m.in.: czynsz, fundusz remontowy. Piwnica o pow. 1,90 m2. Budynek znajduje się na działce nr 87/18 o pow. 4474 m2 do wspólnego korzystania przez mieszkańców, za blokiem znajduje się ciąg garażowy na który można przejść bezpośrednio z działki. Udział związany z własnościa lokalu do pozostałych wspólnych części budynku i ndziałki gruntu przypada do 234/10000 części. Niedaleko budynku znajduje się centrum, m.in. sklepy, przystanek BUS-a. Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowe i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połaczenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie - Koszalin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Przylesie

330 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0701423

Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4m2, Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym bez windy. Mieszkanie środkowe , dwustronne, wszystkie pomieszczenia mają niezależne wejścia z przedpokoju.Mieszkanie składa się: - z salonu ok. 18,55m2 z wyjściem na dużą loggię ok. 7m2 od strony południowo-wschodniej, - 2 mniejszych pokoi , - osobnej kuchni z oknem ok 7m2 - łazienki z wanną i osobnym WC- przedpokoju W pokojach parkiet w dobrym stanie. Pozostają wszystkie meble oraz szafy wbudowane w przedpokoju i sypialni. CO i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie do remontu. Opłaty do spółdzielni to 581,41 zł, w tym zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, opłata za odpady, koszty eksploatacji, konserwacja RTV.Dodatkowo woda ciepła i zimna oraz gaz i prąd, wszystko wg liczników. Do mieszkania przynależy piwnica. W pobliżu bloku ogólnodostępny parking.Najlepiej zurbanizowane i skomunikowane osiedle w Koszalinie. W zasięgu kilkuset metrów markety: Biedronka, Lidl, Netto, Polo, Stokrotka. Równie blisko poczta, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, Politechnika, Park Wodny , do lasu 15 min spacerem .Dobre połączenia komunikacyjne kilkoma liniami autobusów MZK. Latem płynny dojazd do przystani w Jamnie oraz przeprawa statkiem do Mielna i Unieścia.Oglądanie wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z pośrednikiem. Licencja zawodowa pośrednika 880. Klucze w biurze.