(Symbol 3701355) OBIEKT na SPRZEDAŻManowo,
Obiekt - Manowo

Na sprzedaż nieruchomość usługowa zabudowana położona przy trasie krajowej nr 11, bezpośrednio przy drodze, w odległości 8 km od Koszalina.!!!!

Działka (użytkowanie wieczyste) o powierzchni 3886m2 zabudowana jest dwoma budynkami usługowymi.

Pierwszy budynek usługowo-handlowy jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej, z płaskim dachem. Od frontu budynku dobudowany jest taras, z tyłu znajduje się wejście do pomieszczeń gospodarczych oraz kotłowni mieszczącej się w piwnicy. Przed budynkiem duży asfaltowy parking o powierzchni 980m2.

Powierzchnia zabudowy budynku: 582,58m2

Rok budowy: 1975

Powierzchnia lokalu ( była restauracja 236,33m2 w tym sala konsumpcyjna 102,78m2. Pozostała część obejmuje powierzchnię magazynową, zmywalnię, komunikację, szatnię, sanitariaty oraz hall. Sala na imprezy okolicznościowe 202,73m2, dodatkowe pomieszczenie 25m2, piwnice 78m2.

Budynek w trakcie budowy: Budynek dwukondygnacyjny w kształcie prostokąta, zlokalizowany równoległe do pierwszego obiektu, zaprojektowany pod motel. Budowa obejmuje wybudowanie na każdym z poziomów 7 segmentów mieszkalnych z sanitariatami o średniej powierzchni 24m2 ze schodami oraz galerią komunikacyjną zewnętrzną. Istnieje możliwość adaptacji poddasza na poddasze użytkowe pod dodatkowe powierzchnie mieszkalne. Dach stromy pokryty blacho dachówką w stanie dobrym.

Budynek w stanie częściowo zamkniętym o powierzchni użytkowej 318,14m2.

Powierzchnia zabudowy 197,14m2.

Uzbrojenie działki:

Woda z sieci gminnej, kanalizacja z sieci gminnej, prąd, ogrzewanie z kotłowni własnej (istnieje możliwość podłączenia się pod gaz ziemny, sieć położona wzdłuż granicy działki)

Nieruchomość położona jest w centrum miejscowości Manowo, przy drodze publicznej- krajowej nr 11 w sąsiedztwie zabudowy usługowej i mieszkalnej. Posiada kształt foremny z korzystną wystawą ekspozycyjną, dający możliwość wykorzystania i zagospodarowania według pomysłu nowego właściciela. W miejscowości znajdują się zakłady produkcyjno – usługowe, sklepy, ośrodek zdrowia, Urząd Gminy, siedziba Nadleśnictwa, szkoła podstawowa oraz świetlica wiejska.

Podana cena jest ceną netto, do kwoty należy doliczyć 23% podatku VAT.

Lokalizacja: Manowo, 8km od Koszalina jadąc w kierunku drogą na Poznań. Odległość do plaży w Mielnie 24km, do jeziora Jamno 20km. W okolicy Manowo znajduje się kilka śródleśnych jezior oraz zalew rzeki Radew.  

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do biura, zapraszamy do kontaktu.

Przedstawione informację nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
3701355
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 300 000, 00 PLN
Cena za m2
2 528, 97 PLN
Kraj
Polska
Województwo
Zachodniopomorskie
Powiat
Koszaliński
Gmina
Manowo
Miejscowość
Manowo
Ulica
Manowo
Powierzchnia całkowita
909, 46 m²
Powierzchnia działki
3 886, 00 m²
Forma własności działki
Użytk. wieczyste
Rodzaj obiektu
Obiekt
Rodzaj budynku
Obiekt komercyjny
Rok budowy
1975
Standard
Do remontu
Parter
Ogrzewanie
Kotłownia lokalna
Forma własności
Własność
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Typ parkingu
Przypisany do lokalu
Pomieszczenie gospodarcze

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Bożena Gadomska

Bożena Gadomska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami


licencja: 3081
bozena@boratynski-nieruchomosci.pl
tel.: 600 248 093

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę