(Symbol 75031) OBIEKT na SPRZEDAŻSzczecnek,
Nieruchomość komercyjna, usługi, duże magazyny.
OBIEKT BIUROWO-MAGAZYNOWY. SZCZECINEK UL. PILSKA.
CENA 1 950 000 ZŁ NETTO + VAT W STAWCE 23%.

Oferujemy do sprzedaży trzy działki o numerach 56/1, 57 i 58/1 o łącznej pow. 6996 m2, zabudowane budynkiem magazynowym z częścią biurowo-socjalną, budynkiem magazynowym oraz budynkiem gospodarczym o łącznej pow. ok. 1600 m2 w Szczecinku przy ul. Pilskiej.

1. Budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o pow. ok. 926 m2, wolnostojący, murowany, jednopoziomowy, dach żelbetowy, kryty papą, okna pcv, podłogi betonowe, w części biurowo-socjalnej terakota, instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie w części biurowo-socjalnej (kocioł na gaz ziemny). Układ pomieszczeń: biuro, osiem pomieszczeń magazynowych, szatnia, kotłownia, toalety, łazienka, korytarze.
2. Budynek magazynowy o pow. ok. 646 m2, wolnostojący, murowany, jednopoziomowy, dach dwuspadowy, kryty blachą ocynkowaną, okna świetliki z luksferów, posadzki betonowe, instalacje: elektryczna, wodna. Układ pomieszczeń: cztery pomieszczenia magazynowe.
3. Budynek gospodarczy o pow. ok. 28 m2, wolnostojący, murowany, jednopoziomowy, dach jednospadowy, kryty blachą ocynkowaną, wrota wjazdowe stalowe, posadzka betonowa, instalacje: elektryczna. Budynek wykorzystywany jako pomieszczenie magazynowe.

Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazowe. 

W miejscowym panie zagospodarowania przestrzennego cały teren oznaczony jest symbolem U,P1 - tereny usług, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów o wysokiej i średniej intensywności zagospodarowania.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa komercyjna, obiekty produkcyjne, składy, magazyny.
Nieruchomość położona w odległości około 2 km od drogi ekspresowej S11.

Istnieje możliwość zakupu spółki z o. o. zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Firma z ponad trzydziestoletnią tradycją o trwałej strukturze zatrudnienia, prowadząca sprzedaż na terenie czterech województw (zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie i kujawsko-pomorskie).

Zapraszamy na prezentację.

Kupujący nie płaci prowizji.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
75031
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 950 000, 00 PLN
Cena za m2
1 218, 75 PLN
Kraj
Polska
Województwo
Zachodniopomorskie
Powiat
szczecinecki
Gmina
Szczecinek
Miejscowość
Szczecnek
Ulica
Pilska
Powierzchnia całkowita
1 600, 00 m²
Powierzchnia działki
6 996, 00 m²
Forma własności działki
Własność
Rodzaj obiektu
Biurowo-magazynowy
Rodzaj budynku
Obiekt komercyjny
Standard
Do remontu
Parter
Umeblowanie
BRAK
Ogrzewanie
Gazowe
Forma własności
Własność
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Internet
Typ parkingu
Miejsce parkingowe
Pomieszczenie gospodarcze

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Borys Boratyński

Borys Boratyński

Ekspert rynku nieruchomości

Pośrednik w obrocie nieruchomościami


licencja: 1875
borys@boratynski-nieruchomosci.pl
tel.: 517 968 965

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę